„Ranczo” wraca na antenę! Wiemy, kiedy TVP pokaże pierwszy odcinek. Prawdziwa gratka dla fanów kultowego serialu

Ranczo - Cezary Żak

Ranczo - Cezary Żak

Ranczo wraca na antenę! Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć kultowy serial? To prawdziwa gratka dla fanów produkcji.

Ranczo jest serialem, który przez wiele lat przyciągał przed telewizory tłumy. Od 2006 roku na antenie Telewizji Polskiej można było śledzić losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Ostatni klaps na planie padł w 2016 roku. W produkcji zagrało sporo znanych i lubianych aktorów. W tym m.in. Cezary Żak, który wcielił się w postacie księdza oraz wójta, a także Artur Barciś, który grał asystenta włodarza, podstępnego Czerepacha.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o tym, że powstanie kontynuacja Rancza. Jednak po śmierci Pawła Królikowskiego, produkcja stanęła pod znakiem zapytania. Mówi się jednak, że producenci znaleźli sposób na to, by lubiany Kusy znalazł się w produkcji. Szczegóły zdradziła Beata Olga Kowalska, czyli serialowa żona doktora Wezóła:

Jeśli serial wróci na ekrany, to postać Kusego grana przez Pawła Królikowskiego prawdopodobnie zostanie odtworzona w ten sam sposób, w jaki kontynuowano wątek Mariana Paździocha z serialu „Świat według Kiepskich”, w którego rolę wcielał się śp. Ryszard Kotys, czyli z wykorzystaniem wcześniej nagranych fragmentów scen. Ale szczegółów nie znam – mówiła w rozmowie z Onetem.

Chociaż fani serialu Ranczo liczą na to, że wróci on na antenę, Cezary Żak, który wcielał się w główne role, jest przeciwny temu pomysłowi.

Uważam, że serial Ranczo nie powinien być kontynuowany. Producent zna moje zdanie. Dlaczego? Dlatego, że ten kraj jest w zupełnie innym momencie w tej chwili. Nie wyobrażam sobie, o czym dziś miałoby być Ranczo – mówił w Fakcie.

Dodał, że mimo iż nie chciałby kontynuacji serialu, gdyby powstał film, prawdopodobnie by w nim wystąpił:

Scenarzysta nie żyje od kilku lat, nie wiem, kto miałby to napisać. Andrzej Grembowicz był człowiekiem niezastąpionym, nikt tego nie napisze tak, jak on. Natomiast jeśli będzie taka propozycja, żeby nakręcić ten film fabularny, którego zarys scenariusza podobno istnieje, to ja się zgodzę. Uważam, że jestem to winien i widzom, i producentowi, Andrzejowi i ekipie.

Mimo wszystkich kontrowersji wokół kontynuacji produkcji jedno jest pewne – serial wraca na antenę.

Ranczo wraca na antenę. Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Ranczo bardzo szybko zebrało wokół siebie spore grono fanów. Wszystko za sprawą genialnego scenariusza i wybitnych wręcz kreacji aktorskich. Serial mimo upływu lat i zmiany warunków politycznych w naszym kraju, nadal ma stałą grupę wielbicieli. Telewizja Polska przygotowała dla nich niespodziankę. Produkcja wraca na ekrany! Będzie można obejrzeć Ranczo raz jeszcze na antenie telewizyjnej Jedynki. Pierwszy odcinek zobaczymy już w piątek o 8.35. Jesteście fanami?


Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Piotr Pręgowski i serial Ranczo

Piotr Pręgowski i serial Ranczo

Komentarze

 • Gośćbabcia pisze:

  I bardzo dobrze ze leci codziennie bo codziennie ogladam.kto nie chce nie musi.ja jestem fanka.

 • Wilhelmina pisze:

  Jesteście. Znam na pamięć wszystkie odcinki. Mogę wystartować w turnieju o Ranczu. 😄

 • Gość pisze:

  Oglądam na ,,TVP Seriale”. Leci na okrągło . Początkowe odcinki były świetne, ale potem, jak wszystkie seriale , stały się poprawne . Tak dzieje się z ,, Leśniczówką” ( ochrona środowiska ) ,, Klanem ” (maski , środowisko ) Czy te miliardy masek rozpływają się w powietrzu, czy też niszczą środowisko . Kolejne odcinki ,, Rancza” mogłyby być o tej całej ściemie korona wirusowej, ale nie sądzę , by znalazł się odważny i to napisał , a drugi nakręcił . Jeżeli ma być o ochronie środowiska i promocji szczepień, to ja dziękuję . Wolę stare odcinki .

  • Gość pisze:

   Żona pracuj na oddziale korona wirusowym gdzie codziennie umierają ludzie i uważam że nazywanie pandemii ściemą jest totalnym niedoinformowaniem i kosmiczną głupotą.

  • Katty pisze:

   Jesteś kolejnym głupio-mądrym Polaczkiem który wszystko wie lepiej. Dopóki nie będziesz potrzebować respiratora. Wtedy wszyscy nagle mądrzeją i przestrzegają innych. Ale najczęściej za późno.

  • Gość 2 pisze:

   Zgadzam sie ze zdaniem. I w odpowiedzi na komentarze. Pandemia jest ściemą- oszukuje się nas. Tak, na oddziałach leżą ludzie. Ci sami, którzy z infekcją zostali wysłani do kolejki po test, po to, by potem odmówić im pomocy i odizolować od potrzebnego wsparcia. Część z nich trafia dzięki temu pod respirator. Każdy medyk, który nie mówi prawdy o tym, że te procedury pogarszają stan zdrowia i są zagrożeniem dla życia pacjentów, powinien mocno przemyśleć do czego został powołany. Mam bliskich w Norwegii, służba zdrowia funkcjonuje tam normalnie i ludzie przechodzą słynna chorobę leczeni. Prosze porównać statystyki. Trzeba ogromu złej woli, żeby trwać w tej ogłupiajacej narracji wiedząc, że chorym odmawia się leczenia…. Ludzie opamietajcie się.

 • Uschi pisze:

  Serial nie powinien być kontynuowany. Dobry serial to krótki serial.

 • Gość pisze:

  Dobrze, że nie będzie „hudziutkiego” żaka…

 • Gośćhaha pisze:

  A co tam ,,Ranczo” teraz będzie przez cały rok pokazywany Sylwester Marzeń,na którym osoby odbywały kwarantanne.

 • Gość62 pisze:

  Jak będą nowe odcinki,to już nie będą takie ,a mogłyby być jeszcze lepsze,ale kto się odważy na pisać.

 • Gość pisze:

  Najlepszy serial jaki był w telewizji.czekam na nowe odcinki

  • Gość62 pisze:

   Jak będą nowe odcinki,to już nie będą takie ,a mogłyby być jeszcze lepsze,ale kto się odważy na pisać.

  • Gość pisze:

   Ja też uwazam że ten serial jest najlepszy czekam na nowy z utęsknieniem. Pozdrawiam.

  • Gość pisze:

   Czekam bo stare odcinki oglądam na okraglo

 • Gość pisze:

  Nikogo nie obrażam tylko stwierdzam fakty

 • Ela pisze:

  A jest jakiś regulaminowy czas kiedy można pisać

 • Ela pisze:

  Z tego co tutaj niektórzy złośliwcy piszą, to można wnioskować że w TVN wszyscy pracują jak wolontariusze, ale za minimalną płacę, ale mamy skromnych dziennikarzy aż nie można w to uwierzyć