Ruszają prace nad kontynuacją „Rancza”! Producenci zdradzili pierwsze szczegóły

Ranczo

Ranczo

Ranczo: Zemsta wiedźm. Tak nazywa się filmowa kontynuacja serialowego hitu TVP1. Choć liczni fani serialu liczyli na to, że powstaną jego kolejne odcinki, prawdopodobnie będą musieli udać się do kin, by zobaczyć co się stało z mieszkańcami ich ukochanych Wilkowyj.

Po emisji 130. odcinków Rancza, w listopadzie 2016 zakończono produkcję serialu. Widzowie przed telewizorami liczyli na kontynuację, ale nic z tego. Jeśli bohaterowie wrócą, to tylko na wielkim ekranie w filmie pełnometrażowym! Choć scenariusz został napisany, aktorzy są w gotowości. Producenci wiele miesięcy zebrali środki na jego realizację.

Zobacz: Wszystko jasne! Cezary Żak oficjalnie o swoich zarobkach w serialu „Ranczo”! Ile dostał za jeden sezon?

[wp_quiz id=”883″]

Wszystkich zainteresowanych informuję, że jesteśmy gotowi do realizacji filmu fabularnego RANCZO. ZEMSTA WIEDŹM. Jeżeli producent uzyska dofinansowanie, możemy zacząć we wrześniu zdjęcia – pisał jeszcze jakiś czas temu na serialowym forum reżyser Wojciech Adamczyk.

Wszystko wskazuje na to, że Instytut Sztuki Filmowej zasilił konto produkcji. Aktorzy, którzy już czytali scenariusz, zaręczają że jest on świetny. Spodobał się on zarówno Arturowi Barcisiowi, grającemu Czerepacha, jak i Cezaremu Żakowi znanego z podwójnej roli wójta Wilkowyj oraz księdza proboszcza. Gotowość do udziału w projekcie wyraziła także serialowa Amerykanka Lucy, czyli Ilona Ostrowska.

Kiedy ruszą prace na planie?

Chcemy kręcić latem, bo Wilkowyje najlepiej wyglądają o tej porze roku – zdradził reżyser Wojciech Adamczyk, w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Zapewnił też, że na planie pojawią się nowe twarze.

Zobacz: „Ranczo” wróci szybciej niż ktokolwiek przypuszczał! Ilona Ostrowska tylko nam zdradziła konkretną datę [WIDEO]


Święta na planie serialu

Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?

Cezary Żak zrezygnował z serialu Ranczo?

Cezary Żak jako wójt w serialu Ranczo

Cezary Żak jako wójt w serialu Ranczo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×