Klaudia z „Rancza” pokazała nowe zdjęcie z planu serialu: „Wracamy”. Fani rozczarowani

Ranczo wraca?

Ranczo wraca?

Marta Chodorowska zagrała Klaudię, córkę wójta Kozioła w kultowym serialu Ranczo. Dzisiaj na jej Instagramie pojawił się post, po którym fani produkcji zamarli. Będzie kolejny sezon?

Marta Chodorowska zasłynęła z roli Klaudii Kozioł w Ranczu. Tam ciągle zmieniała swój wizerunek – od grzecznej pensjonarki, po zbuntowaną fankę muzyki punk. W końcu się ustatkowała, ale fantazji nie straciła do końca. Dzisiaj na profilu aktorki pojawił się post, który nieźle namieszał w sieci. Fani produkcji na moment zamarli. Jednak będzie kontynuacja?

Czy będzie kontynuacja Rancza? Post Marty Chodorowskiej namieszał w sieci

Ranczo to polski serial komediowo-obyczajowy w reżyserii Wojciecha Adamczyka. Po raz pierwszy był wyemitowany na antenie TVP1 5 marca 2006 i od tego momentu stał się ulubioną produkcją wielu widzów. W lutym wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o niespodziewanej śmierci jednego z głównych bohaterów – Kusego, którego brawurowo grał nieodżałowany Paweł Królikowski. Po tym wydarzeniu tysiące fanów wciąż zadawało sobie pytanie, czy producenci zdecydują się na kręcenie kolejnych odcinków bez niego.

Co jakiś czas media donosiły o planach producentów na wznowienie ulubionego serialu. Latem ekipa miała wejść na plan Ranczo. Zemsta Wiedźm. W scenariuszu nie zabrakło oczywiście postaci Kusego. Jednak, gdy odszedł grający go aktor, wszystko uległo zmianie.

Zawieszam projekt – powiedział wtedy Super Expressowi reżyser Wojciech Adamczyk.

Prace nie tylko zawieszono, cały pomysł nie zostanie zrealizowany. Poinformowała o tym Marta Chodorowska, czyli odtwórczyni roli Klaudii.

Ten czas już nie wróci. Ranczo nie wróci, a my rozbiegliśmy się po innych produkcjach. I choć patrzę na to zdjęcie i ciepło robi mi się w sercu, to cieszę się na nowe wyzwania i czekam na nowe role. Z Klaudią już się pożegnałam. Szaleje w Wilkowyjach jako Wójtowa zapewne. Nie wracam już do niej – napisała wtedy na swoim Instagramie.

Z kolei dzisiaj znowu ona wzbudziła nadzieję fanów Rancza, bo po raz kolejny to post na jej profilu nieźle namieszał.

Pierwszy dzień zdjęciowy kolejnej serii, wracamy na plan!!!!kamera, akcja i @adamczyk.wojciech – zaczęła wpis.

A kiedy wszyscy fani wciągnęli oddech i z radością kontynuowali czytanie, dodała.

Żartuję, żartuję…. Niestety, to tylko wycieczka rodzinna do Jeruzala… kto był, kto zrobił sobie zdjęcie na kultowej ławeczce? Ja nie mogłam się powstrzymać.

Uśmiechnięta Chodorowska, pozująca na słynnej ławeczce wzbudziła wielkie nadzieje, niestety, raczej nie zapowiada się powrót Rancza.


Marta Chodorowska w Jeruzali, plan Rancza

Marta Chodorowska w Jeruzali, plan Rancza

Piotr Ligienza w Ranczu

Piotr Ligienza w Ranczu

Piotr Ligienza w Ranczu

Piotr Ligienza w Ranczu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×