Dlaczego Ramona Rey zniknęła z show-biznesu? Wszystko przez… To dopiero sukces!

Ramona Rey wraca do show biznesu

Jakie wykształcenie ma Ramona Rey?

Ramona Rey to artystka nie do podrobienia. Zasłynęła dzięki swojemu niepowtarzalnemu głosowi, a jej niecodzienny sposób śpiewania trafił do serc całej rzeszy fanów. Ramonę znamy jako wokalistkę elektro-popową, natomiast od kilku lat śpiewa i kształci się również w dziedzinie muzyki operowej. Na czas swoich studiów zniknęła z show-biznesu. Teraz zapowiada przełom w swojej karierze. Na jej Facebooku pojawił się wpis:

Pewnie niektórzy z was wiedzą… może niektórzy nawet już słyszeli…. pewnego przedziwnego dnia, po kilkunastu latach pracy nad głosem, usłyszałam siebie zupełnie inaczej. Powietrze z moich płuc powędrowało do nieużywanych dotychczas rezonatorów i mój głos zabrzmiał, jak nigdy dotychczas. To była chwila, kiedy trochę się o sobie dowiedziałam i zapragnęłam dowiedzieć jeszcze więcej. To była po prostu pierwsza prawdziwa lekcja śpiewu – nie sądziłam do wtedy, że wszystkie dotychczas były (tylko) żartem:) Postanowiłam zdawać do szkoły muzycznej i po 5 latach zaśpiewałam Recital Dyplomowy ze Śpiewu Solowego. Potem zapragnęłam poznać nowe środowisko i przez ostatnie dwa lata żyłam w rozjazdach miedzy Warszawą a uczelnią w Gdańsku. Zbierałam doświadczenie. Miałam możliwość sprawdzenia się w spektaklach operowych (Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Opery Bałtyckiej).

W 2013 roku obroniła pierwszy dyplom na warszawskiej szkole muzycznej, następnie kontynuowała naukę na Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie kilka dni temu obroniła tytuł magistra. Wokalistka zapowiada również swój wielki powrót na scenę:

W międzyczasie zaczęłam też pracę nad nowym albumem, ale nasz system pracy nie znosi przestojów i przerw.
Ale ! Od kilku dni jestem magistrem sztuki.  I wracam do siebie ! Do usłyszenia niebawem ! 🙂

Czekaliście na tę chwilę?

Ramona niedawno wzięła również udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej prezentującej kolekcję fryzur Jagi Hupało.

Zobacz: Która polska gwiazda zdecydowała się na metamorfozę, dzięki której wygląda tak jak Nicki Minaj?

Ramona Rey wraca z nową płytą

Ramona Rey wraca z nową płytą

Ramona Rey wraca z nową płytą

Ramona Rey wraca z nową płytą


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×