Ramona Rey zaśpiewała przebój Edyty Górniak: „Poranne zabawy w Pocahontas”. Diwa długo nie czekała z odpowiedzią

Edyta Górniak i Ramona Rey

Edyta Górniak i Ramona Rey

Ramona Rey postanowiła przypomnieć na swoim kanale jeden z największych przebojów Edyty Górniak. Wcieliła się w Pocahontas i zaśpiewała w zaśnieżonym Zakopanem, przygrywając na ukulele. Jest reakcja diwy.

Ramona Rey od najmłodszych lat związana była z muzyką. Uczęszczała na profesjonalne zajęcia, na których uczyła się śpiewu operowego, a będąc w liceum, założyła swój pierwszy zespół, z którym zagrała kilka koncertów. Swoją debiutancką płytę wydała w 2005 roku. Promowała ją utworem Zanim słońce wstanie. Teledysk do tej piosenki był nominowany w dwóch kategoriach na festiwalu Yach Film. Jej hit Znajdź i weź, który znalazł się na kolejnym krążku, został umieszczony na ścieżce dźwiękowej do filmu Kochaj i tańcz.

Ramona jak do tej pory wydała cztery solowe albumy, ale cały czas bierze udział w kolejnych muzycznych przedsięwzięciach. Była jedną z uczestniczek programu rozrywkowego TVP SuperSTARcie, a także jurorką w talent show Polastu Śpiewajmy razem. All Together Now. Wokalistka bardzo aktywnie prowadzi swoje social media, gdzie pokazuje wybrane kadry ze swojej prywatności, ale nie szczędzi też fanom krótkich nagrań muzycznych. Ostatnio zachwyciła samą Edytę Górniak.

Ramona Rey śpiewa Kolorowy wiatr. Reakcja Edyty Górniak

Ramona tworzy muzykę pop i klubową, ostatnio jednak postanowiła wrócić odrobinę do czasów dzieciństwa. Na jej kanale społecznościowym pojawiło się nagranie do piosenki, którą przed laty wykonywała Edyta Górniak. Chodzi o utwór Kolorowy wiatr nagrany przez nią do wielkiego hitu Disneya Pocahontas.

Górniak nie tylko nagrała teledysk do bajki, ale wcieliła się w nim także w tytułową bohaterkę, której użyczyła swojego aksamitnego głosu. Teraz Ramona postanowiła przypomnieć ten utwór, a przy okazji wyraziła swój wielki podziw dla diwy.

Ubrana jedynie w dłuższy sweterek wzięła ukulele, ruszyła w góry i zaśpiewała wielki przebój swojej idolki:

Poranne zabawy w #pocahontas @edytagorniak była i będzie wcieleniem idealnym #love #pokahontas #forever

Edyta nie pozostawiła tego wyznania i wykonania bez odpowiedzi. Legenda Eurowizji udostępniła na swoim profilu wykonanie Ramony, tak by mogło ją podziwiać, jak najwięcej osób.

Poniżej przypominamy oryginalne wykonanie tej piosenki przez Edytę Górniak.


Ramona Rey - Edyta Górniak udostępniła Pocahontas

Ramona Rey - Edyta Górniak udostępniła Pocahontas

Ramona Rey - śpiewa Pocahontas

Ramona Rey - śpiewa Pocahontas

Ramona Rey - śpiewa Pocahontas

Ramona Rey - śpiewa Pocahontas

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×