Ramona Rey kandydatką na Eurowizję 2023! Pochwaliła się piosenką. Ostra rywalizacja więcej niż pewna

Ramona Rey

Ramona Rey

Ramona Rey chce reprezentować Polskę na Eurowizji 2023. Już pochwaliła się piosenką. Utwór Kocham może być murowanym faworytem. 

Ramona Rey może pochwalić się imponującym dorobkiem muzycznym. Wydała cztery dobrze przyjęte albumy studyjne. W swoim repertuarze ma takie hity jak SkarbWyo-s-trz czy Znajdź i weź. Dała też drugie życie wielu przebojom Maanamu. W 2018 roku po raz pierwszy zgłosiła chęć udziału w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Zaproponowała utwór EUVI, lecz jej zgłoszenie nie zostało dopuszczone, co było szeroko komentowane. Telewizja Polska tłumaczyła się przed zawiedzionymi słuchaczami.

Drodzy Fani! W związku z Waszymi pytaniami i wątpliwościami jeszcze raz informujemy, że wszystkie 10 utworów, które wybrano, już 3 marca zostaną wykonane podczas koncertu krajowych eliminacji, są w pełni zgodnie z regulaminem eliminacji. W tegorocznym naborze nie doszło do żadnych dyskwalifikacji, a lista wybranych utworów została już zamknięta i publicznie ogłoszona. Niniejszym oznacza to, że żadne zmiany nie zostaną już w niej wprowadzone – TVP podała w oświadczeniu.

Piosenkarka postanowiła po raz kolejny spróbować swoich szans w europejskim konkursie.

Ramona Ray dostanie się na Eurowizję 2023?

39-latka poinformowała na Instastory, że na tegoroczne kwalifikacje zgłosi piosenkę pt. Kocham, nad którą jeszcze pracuje.

Ostatnie dni i noce wypełnione były intensywną pracą nad piosenką „Kocham”, by zdążyć „na czas”. Po ustaleniu daty premiery dowiedziałam się, że termin zgłoszeń został wydłużony aż o 26 dni! Dlatego dajcie mi chwilę na oddech, dystans i zdobycie pewność, że wszystko jest na pewno tak idealne, jak sobie wymarzyłam. Przekładam premierę o kilka dni. Do usłyszenia i już nie mogę się doczekać. Ramona – przekazała.

W kolejnej relacji zamieściła tekst piosenki.

Kocham ten dźwięk/Kocham ten dzień/I ten sen/Wciąż go wspominam/ Rozczula mnie/On tu jest/Wciąż trwa/Tak bardzo kocham go, kocham/Jak… – brzmi pierwsza zwrotka.

Nie pozostaje nic innego, jak poczekać, aż utwór ukaże się w serwisach streamingowych.

Dziennik Eurowizyjny wśród innych kandydatów (oficjalnych i nieoficjalnych) na Eurowizję 2023 wymienia m.in.: Maję Hyży, Kubę Szmajkowskiego, Skolima, Karolinę Lizer, Nataszę Urbańską, grupę Spleenn i Adriana Makara. Z takim składem ostra rywalizacja jest więcej niż pewna.


Ramona Rey - pokaz Paprocki&Brzozowski

Ramona Rey - pokaz Paprocki&Brzozowski

Ramona Rey - premiera filmu Miłość na pierwszą stronę

Ramona Rey - premiera filmu Miłość na pierwszą stronę

Ramona Rey - Halloween 2022

Ramona Rey - Halloween 2022

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak inni 3 2 1 start miss policji z wenezueli pojeb..ło cię po co biegasz jak moźna pić w ogródku jak jest zajeb..ście niemcy wykupują majorke strzelanina w srodku dnia w anglii a piwo droźsze niź chleb ale najwaźniejsze źe zetor naoliwiony ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×