Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Zdumiewająca metamorfoza Rafalali! Fryzjer zmienił ją nie do poznania!

Rafalala metamorfoza

Zakochana transseksualistka zmieniła wizerunek

Rafalala zmieniła fryzurę

Rafalala zadebiutowała w polskim show-biznesie już kilka lat temu, gdy występowała w teatrze Krystyny Jandy. Słynna aktorka pod adresem transseksualistki nie szczędziła komplementów. W rozmowie z Gazetą Wyborczą o współpracy z Niną Kukawską mówiła w samych ochach i achach:

Spodziewałam się, że przyjdzie ktoś skrzywdzony, a ona przyszła, jakby tańczyła. Otwarta, ufna, szczęśliwa. Zgodziłam się na projekcję. Zapytałam, czy ma doświadczenie. Powiedziała, że występuje w klubach, a potem dodała, że monodram ma reżyserować Monika Powalisz. To mnie uspokoiło. Dała mi tekst i poszła. Złapałam się na tym, że kiedy wychodziła w samo południe na plac Konstytucji, to się o nią bałam. A potem nabrałam podziwu dla jej odwagi i determinacji. Na szczęście ona jest duża, więc mogłaby nieźle przywalić.

W międzyczasie Rafalala była bohaterką kilku skandali, zdążyła zaprzyjaźnić i pokłócić się z Izabelą Kisio-Skorupą, a nawet zaliczyła potyczkę słowną z Quebonafide. Kilka miesięcy temu artystka zrobiła sobie przerwę od świata mediów. Na próżno jej szukać na stołecznych salonach, za to o wiele częściej swoimi przeżyciami z życia prywatnego dzieli się z internautami za pośrednictwem portali społecznościowych.

Ostatnio Rafalala pokazała się w nowej fryzurze. Z jej jasnych włosów o imponującej objętości zostało niewiele. Nina Kukawska przefarbowała blond na rudy, zafundowała sobie także na modną grzywkę, która ponownie wróciła do trendów we fryzjerstwie. Na podobne cięcie zdecydowała się niedawno także Anna Lewandowska.

Nowa fryzura być może jest odpowiedzią na zmiany w życiu Rafalali. Jak można przeczytać na jej Facebooku, od niedawna transseksualistka jest w szczęśliwym związku.

Jak naprawdę nazywa się Rafalala? Do internetu trafiło zdjęcie jej dowodu osobistego!

Rafalala wylała kawę na głowę Matki Kisio! Ostra kłótnia na parkingu: „To jest ostrzeżenie!” [WIDEO]

Izabela Kisio zaliczyła kolejną koszmarną wpadkę! Wydała ją RafalalaLubisz Rafalalę?

×