Rafalala pokazała swój dowód i zdradziła wiele szczegółów na swój temat. Jest jednak coś, o czym skandalistka nigdy mówiła

Rafalala

Rafalala

Rafalala pokazała swój dowód osobisty i zdradziła wiele szczegółów na swój temat. Co bohaterka skandalu miesiąca zdecydowała się ujawnić?

Jakiś czas temu do tabloidów trafiły informacje o kontaktach Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą. Pojawiły się nagrania z jej mieszkania, a aktor na samym początku twierdził, że jest to element promocji nowego filmu. Z czasem wycofał się z tych deklaracji i przyznał, że jest szantażowany przez transseksualna celebrytkę.

Potem otworzyła się prawdziwa puszka Pandory. Aktor rozstał się z Maffashion, matka swojego syna w atmosferze wielkiego skandalu. Rafalala nieoczekiwanie stanęła w obronie Sebastiana i nawet oskarżyła o Julię Kuczyńską o to, że była nieuczciwa w stosunku do partnera. Mało tego, później celebrytka pożaliła się, że to jednak ona była szantażowana… Drama trwa już kilka ładnych dni.

Kim jest jedna z bohaterek tego zamieszania?

Rafalala pokazała dowód. Jak naprawdę się nazywa i czego nigdy nie zdradzi?

Rafalala przy okazji zamieszania wokół swojej osoby, postanowiła nieco więcej zdradzić na swój temat. W ostatnim wywiadzie, opublikowanym na kanale przeAmbitni.pl, opowiedziała o sobie trochę więcej.

Wielu ludzi jak mnie widzi błędnie myśli, że pochodzę z nieba, bo pochodzę z Siedlec, ale od piątego roku życia wychowuję się w Warszawie. Więc tak, Warszawa. Mieszkałam też dwa lata w Gdańsku, zakochałam się w Gdańsku – powiedziała.

Powiedziała między innymi, że ma ośmioro rodzeństwa.

Ja jestem siódma, oczywiście utrzymujemy kontakty. Teraz byłam na kilka dni u mojej siostry, Niny.

Przyznała także, że jakiś czas korzystała z tożsamości swojej siostry.

Dopóki nie zmieniłam dokumentów, to posługiwałam się imieniem i nazwiskiem mojej siostry, Niny Kukawskiej. Proces zmiany dokumentów był u mnie bardzo długi. Jak normalnie trwa to pół roku, to u mnie trwało dwa i pół, ponieważ jeden sędzia zmarł, czekałam na drugiego. Miałam strasznego pecha.

W pewnym momencie zdecydowała się także pokazać swój dowód osobisty, w którym figuruje jako Rita Chmiel.

Długo szukałam imienia, chciałam tak górnolotnie Lena Helena, potem podobało mi się Dalia, ale zdrobnienie „Daluś” już mniej. W końcu wybrałam mocne, krótkie imię Rita. A Chmiel to nazwisko panieńskie mojej mamy.

Rafalala zdradziła także swoje wymiary i wiek. Ma 177 cm wzrostu, 39 lat i 52 kilogramy. Jednak po tej ostatniej informacji zaczęła się śmiać i przyznała, że nie podzieli się prawdziwą wagą.

Nie, absolutnie nie zdradzę tego – powiedziała.


Rafalala

Rafalala

Rafalala nagrała Edytę Górniak na stacji PKP

Rafalala nagrała Edytę Górniak na stacji PKP

Michał Szpak i Rafalala

Michał Szpak i Rafalala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×