Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z filmu o Sharon Tate! Jak wygląda Rafał Zawierucha jako Roman Polański?

Rafał Zawierucha jako Roman Polański

Pierwsze zdjęcia Rafała Zawieruchy w roli Romana Polańskiego

Rafał Zawierucha, polski aktor znany z małych ról w takich filmach jak Powidoki, Bogowie czy Obywatel, a także z seriali Przyjaciółki dostał bilet w jedną stronę do Hollywood. Aktor wcieli się w rolę młodego Romana Polańskiego w nadchodzącym hicie Quentina Tarantino Once upon a time in Hollywood. Został wybrany do odtworzenia roli legendarnego polskiego reżysera w filmie o morderstwie jego żony.

Zawierucha zagra u boku Margot Robbie, wcielającą się w żonę Polańskiego, a także u boku Brada PittaLeonardo DiCaprio. Na Instagramie pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego, na których możemy zobaczyć po raz pierwszy jak Zawierucha wygląda ucharakteryzowany na reżysera. U jego można też dostrzec piękną Margot, która wcześniej pokazała już zdjęcia, na których była wystylizowana na legendarną gwiazdę kina. Fani byli zachwyceni, a jak wypadł Rafał Zawierucha?

Zdjęcia są niewyraźne, ale na pierwszy rzut oka, porównując Rafała do starych zdjęć Polańskiego, można by się pomylić. Myślicie, że ta rola przyniesie mu stałą przepustkę do największych twórców amerykańskiego kina?

Kim była Sharon Tate?

Sharon Tate została zamordowana gdy była w  ciąży z dzieckiem Polańskiego. W nocy z 8 na 9 sierpnia, czterech członków sekty Charlesa Mansona wtargnęło do posiadłości Romana Polańskiego i Sharon Tate w Beverly Hills. Będąca w 9 miesiącu ciąży aktorka i jej przyjaciele zostali bestialsko zabici podczas spokojnego, letniego wieczoru. Tamtej nocy zginął jeszcze Steven Parent, Jay Sebring oraz małżeństwo, Abigail Folger i Wojciech Frykowski.

Rafał Zawierucha dostał rolę u Tarantino, o którą Borys Szyc starał się kilka miesięcy temu! Jego reakcja?

W rolę Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino wcieli się gwiazda „Przyjaciółek”! Dostał bilet w jedną stronę do Hollywood!

Wiemy już kto zagra Sharon Tate! W rolę brutalnie zamordowanej żony Romana Polańskiego wcieli się gwiazda Disneya


Rafał Zawierucha dostał gratulacje od Borysa Szyca

Rafał Zawierucha dostał gratulacje od Borysa Szyca

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego

Rafał Zawierucha zagra Romana Polańskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×