Wpadka TVP. Chcieli pogrążyć Rafała Trzaskowskiego – ośmieszyli siebie. Internauci mają używanie

Rafał Trzaskowski TVP

Rafał Trzaskowski TVP

TVP Info postanowiło wbić szpilę Rafałowi Trzaskowskiemu, wytykając mu błędy. Na reakcję prezydenta Warszawy nie musieli długo czekać. Co im odpowiedział?

Rafał Trzaskowski w zeszłym roku stanął do walki o urząd prezydenta kraju. Włodarz Warszawy dołączył do wszystkich kandydatów jako jeden z ostatnich, zastępując na tym miejscu Małgorzatę Kidawę-Błońską, która zrezygnowała ze startu. Polityk cieszył się dużym społecznym poparciem i razem z Andrzejem Dudą znalazł się w drugiej turze głosowania. Ostatnie wybory prezydenckie nie odbyły się w planowanym terminie ze względu na pandemię koronawirusa. Kandydaci mieli też mocno utrudnione zadanie z dotarciem do potencjalnych wyborców.

Chociaż prezydent Warszawy cieszył się sporym poparciem i głos na niego oddało aż 48,97% wszystkich Polaków, którzy wzięli udział w głosowaniu, to i tak nie udało mu się zwyciężyć w wyścigu o fotel głowy państwa. Andrzej Duda, który ubiegał się o reelekcję, uzyskał 51,03% poparcia, co zapewniło mu kolejną kadencję. Od samego początku kontrkandydaci nie ukrywali, że nie darzą się zbytnią sympatią. Teraz TVP Info próbuje wytknąć Rafałowi Trzaskowskiemu jego nieudolność w zarządzaniu stolicą. O co chodzi?

TVP Info uderza w Rafała Trzaskowskiego i zalicza wpadkę

Od kilku dni w Polsce trwa prawdziwy atak zimy. Wczoraj ulice niemal wszystkich miast w kraju pokryły się białym puchem, a opadom śniegu towarzyszył bardzo silny wiatr i temperatura, która spadła dużo poniżej zera. Spowodowało to bardzo trudne warunki na drogach, a ruch uliczny w wielu miejscach został sparaliżowany.

TVP Info postanowiło przy tej okazji wbić szpilę Rafałowi Trzaskowskiemu. Telewizja Publiczna pokazała zdjęcia jednej z dróg przebiegającej przez stolicę, a na pasku na ekranie pojawił się napis, który informował, że:

Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem.

Na komentarz prezydenta Warszawy w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. Od razu odniósł się on do zdjęcia i napisu, który pojawił się na czerwonym pasku. Okazuje się, że w materiał przygotowany przez dziennikarzy TVP Info wkradła się spora nieścisłość.

Oto i kolejny przykład standardowej manipulacji TVP Info – Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem, a na obrazku nieodśnieżona droga… podległa rządowi. Brawo. Naprawdę, więcej dobrego będzie, jak zaapelujecie do kierowców o ostrożność, serio. Tymczasem my pracujemy dalej – napisał prezydent Warszawy w poście na Facebooku.

Oto i kolejny przykład standardowej manipulacji TVP Info – Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem, a na obrazku…

Posted by Rafał Trzaskowski on Monday, February 8, 2021

Na post natychmiast zareagowali internauci, którzy poparli słowa Trzaskowskiego i nie szczędzili kąśliwych uwag pod adresem Telewizji Polskiej.

  • Krajowe drogi to chyba GDDKiA odśnieża.
  • TVP nie radzi sobie z przekazywaniem informacji.
  • Trzaskowski, nic się nie martw. Ja też nie radzę sobie ze śniegiem. Samochód odśnieżałam 5 razy.
  • A co ma Trzaskowski do śniegu, nierozumiem?
  • A może jeszcze jest odpowiedzialny, że śnieg pada ?

My pozostawimy całą tę sytuację bez komentarza.


TVP Info atakuje Trzaskowskiego

TVP Info atakuje Trzaskowskiego

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski

Olga Tokarczuk i Rafał Trzaskowski

Olga Tokarczuk i Rafał Trzaskowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×