Szukaj

Rafał Szatan o ostrej kłótni z żoną. Kurdej-Szatan prawie wyrwała drzwi z futryny. O co poszło?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Rafał Szatan zdradził sekrety związku z Barbarą Kurdej-Sztan. Nie zawsze jest tak kolorowo, jak na to wygląda. Co powiedział aktor?

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka. Razem z mężem, Rafałem Szatanem będą mieli synka, a ich 8-letnia córka Hania, doczeka się brata.

Gwiazda od czasu ogłoszenia radosnej nowiny chętnie pokazuje swoje krągłości. Wcześniej ciążę starała się utrzymać w tajemnicy, w czym bardzo pomógł jej czas kwarantanny. W obawie o zdrowie swoje i dziecka chciała zachować odrobinę prywatności. Obecnie najtrudniejszy czas ciąży ma już za sobą i nie pozostało jej nic innego, jak oczekiwać na szczęśliwe rozwiązanie.

Niesamowicie się cieszę, że nasze marzenie się spełniło i wkrótce nasza rodzina się powiększy. (…) Jeśli chodzi o zachcianki, to chyba wszystko jest w normie. W pierwszym trymestrze cały czas miałam ochotę na pierogi ruskie. Koniecznie smażone, ze skwarkami i śmietaną! Nawet jak nie mieliśmy ich akurat w domu, to prosiłam Rafała, żeby pojechał mi kupić, bo chciałam je jeść non stop – mówiła aktorka w maju w rozmowie z Faktem.

Małżeństwo wyraźnie przeżywa renesans w oczekiwaniu na drugie dziecko, ale i oni nie są parą idealną, co zdradził w wywiadzie Rafał Szatan.

Rafał Szatan o sekretach związku z Barbarą Kurdej-Szatan

Basia i Rafał tworzą aktorską parę, ale w tym związku to ona zdecydowanie jest bardziej popularna. Czy mężczyzna ma z tym problem? Jak to znosi?

Znam swoją wartość. Nie mam poczucia, że znaczę w związku mniej. Basia na każdym kroku daje mi odczuć, że jestem ważny. Liczy się z moim zdaniem. Czuję się przy niej facetem, wiem, że potrzebuje mojego wsparcia (…) Żona wie, że nie trzeba ratować mojego ego  – powiedział w wywiadzie w Twoim Stylu.

Zdradził także, że w ich związku czasem dochodzi do ostrych kłótni i nie zawsze jest różowo.

Oboje mamy włoskie temperamenty, co jakiś czas w domu drzwi niemal wypadają z futryny, ale raz ja trzaskam, a raz Basia, żeby było sprawiedliwie. I szybko nam przechodzi – mówił.

Okazuje się także, że Rafał Szatan to mąż niemal idealny i nie ma problemu, żeby wykonywać nielubiane przez mężczyzn domowe obowiązki.

Raczej ja sprzątam, bo jestem pedantem. Basi lekki nieporządek nie przeszkadza, a mi tak. Ogarniam dom z własnej woli


Barbara Kurdej-Szatan z mężem

Barbara Kurdej-Szatan z mężem

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wybory prezydenckie 2020

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wybory prezydenckie 2020

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×