Rafał Szatan stracił pracę przez żonę? Barbara wyjawiła, jak było naprawdę. Hejterom szczęki opadną ze zdziwienia

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do nowych plotek. Sugerują one, że jej mąż stracił przez nią pracę. Prawda jest o wiele bardziej złożona.

Barbara Kurdej-Szatan zelektryzowała opinię publiczną wpisem ws. Straży Granicznej. Ostro zaatakowała w nim funkcjonariuszy na granicy. Nazwała ich m.in. mianem „morderców”.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała.

Wkrótce potem na te słowa zareagował Jacek Kurski. Osobiście przekazał, że Kurdej-Szatan wyleciała z M jak miłość. Zamieścił na Twitterze następujący wpis:

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Po tamtym incydencie media informowały o tym, że również inni aktorzy mogą stracić pracę przez lekkomyślną wypowiedź Kudej-Szatan. Wśród nich miał być m.in. jej mąż – Rafał Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan reaguje na plotki. Co powiedziała?

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła wywiadu Plejadzie, w którym powiedziała, że wcale nie jest załamana utratą pracy w M jak miłość, bo to był po prostu jeden z jej wielu projektów.

M jak miłość” to był jeden z moich projektów. Poza tym nie pochłaniał dużo mojego czasu, bo to było kilka dni w miesiącu. Ostatnie miesiące nie było mnie na planie na moją prośbę, dlatego że kręciłam program „Twoja twarz brzmi znajomo”, kręciłam film i jeszcze miałam premierę spektaklu w reżyserii Artura Barcisia. Miałam tak napięty grafik, że poprosiłam o kolejną przerwę, bo pierwsza była, gdy byłam w ciąży – powiedziała aktorka.

Odniosła się też do plotek, które sugerują, że również Rafał Szatan stracił przez nią rolę w M jak miłość.

Rafał od ponad roku tak naprawdę tam nie gra. On pojawiał się na planie przez parę miesięcy. Miał swój wątek, który się zakończył i tyle. Nie przestał tam grać teraz i nagle – wyjaśniła.

Ostro odcięła się przy tym od tego, że rzekomo inni aktorzy mieli zostać usunięci z serialu w związku z usunięciem z niego jej roli. Skwitowała to:

Możliwości scenariuszowych jest wiele, więc pisanie, że ktoś przeze mnie nie ma pracy, jest po prostu bzdurą.

Przypomnijmy, że Kurdej-Szatan początkowo milczała po wybuchu skandalu. Teraz przeszła do kontrofensywy. Wyznała, że padła ofiarą zorganizowanego hejtu.

Ja dostawałam mnóstwo maili: „ukarać ją, mam nadzieję, że cię ukażą, mam nadzieje, że zapłacisz za to, popełnij samobójstwo”. Wyzywali mnie od wszystkiego, co się da. I to jest przerażające, ile w ludziach jest nienawiści. (…) To wyglądało jak medialne palenie na stosie. (…). Ludzie myśleli, że tak po prostu ich obraziłam. Ja zareagowałam na konkretne nagranie, na konkretne sceny – przybliżyła w rozmowie z Magdą Mołek.

Gwiazda M jak miłość o zwolnieniu Kurdej-Szatan.


Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na premierze

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan na premierze "Świat pełen Niespodzianek"

Rodzina Barbary Kurdej-Szatan

Rodzina Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa "Ikony"fot. AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jestem taka słodka idiotka to ja szatan. Chodzi po mediach gada bzdury kogo to obchodzi. Myśli że ludzie zapomną nigdy bo dotyczy to naszego wojska a munduru się nie obraża. Id, babo pracować na taśmę do kurczaków za 2000 zł.wtedy zmądrzejesz jak się styrasz. Już nie będziesz taka zrobiona i zadowolona.

  • Samanta pisze:

   Stuknij się w ten debilny leb, wsiórze. Trzeba było się uczyć to teraz bys nie zapierdzielał na taśmie z zawiści. Podla kreaturo.

 • Jolka pisze:

  Jej tłumaczenie się z wpisu który napisała jest żałosne jak widzę ją w telewizji zmieniam kanał

 • Gośćele pisze:

  No fakt stracił pracę jak zagrał tylko epizod

 • Gośćela pisze:

  Powiem wam jedno, czym więcej Kurdej, tym mniej kultury a więcej klimatu i cuchnącego zapachu z kierunku budki z piwem!!! A co z na jeszcze wymyśli? Na pewno NIC MĄDREGO!!!

 • Gość nina pisze:

  Teraz widzę że jedyne zajęcie państwa szatanow jest pozowanie na ściankach szkoda

 • Gość pisze:

  Drogie Panie, które wstawił komentarze wyżej, kim Wy jesteście by obrażać innych? Musicie sobie same na to odpowiedziec. To co się dzieje teraz w Polsce każdego wprowadza w złość i gniew. Dlatego szanujmy się i starajmy zrozumieć. A jeśli ktoś ma ochotę krytykować i oskarżać innych to może lepiej niech się nie odzywa bo nawet nie wyobraża sobie jak krzywdzi drugiego człowieka.

  • Gość...... pisze:

   Przecież to ona krytykowała a to jest odzew. Wiec nie pisz głupot

  • Gość pisze:

   Prawda u nas w kraju nie mozna sie wypowiadac trzeba cicho siedziec i mowic to co chce rzad

 • Gośćjolka pisze:

  Z hejtem to prawda za dużo, ale Basi było już za dużo wszędzie myślę że trochę obrosła w piórka i taka miła jest na zewnątrz a w środku wulkan rodzina nie ma z nią lekko może po tym wszystki minimalnie się wyciszy czego jej życzę.

 • Frida pisze:

  Przestań ten ryj wykrzywiać babo ogarnij się

 • Ninka pisze:

  Kto jeszcze pisze o tej antypolskiej babie która leży naród Polski

  • Gość pisze:

   leży? chyba lży. Ja się nie poczułam dotknięta jej wpisem. Zresztą niedługo wyjdą rzeczy, które nie będą zbyt pochlebne dla służby mundurowych na granicy wschodniej.

  • Gość pisze:

   Kobieto po co sie wypowiadasz jak nie masz zadnych praw w waszym kraju

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×