Rafał Poniatowski nie żyje. Ostatni wpis na jego Twitterze łamie serce. Najbliżsi złożyli mu obietnicę trudną do spełnienia

Rafał Poniatowski

Rafał Poniatowski

Rafał Poniatowski nie żyje. Dziennikarz TVN odszedł po ciężkiej walce z chorobą. Miał zaledwie 48 lat. Na jego koncie w mediach społecznościowych pojawił się ostatni wpis.

W sobotę 15 maja do mediów dotarły smutne wiadomości. Rafał Poniatowski nie żyje. Poinformowała o tym stacja TVN, z która był związany od wielu lat. Na Twitterze pojawił się oficjalny komunikat, w którym pożegnano dziennikarza:

Zmarł Rafał Poniatowski. Dziennikarz, który w Państwa domach gościł niemal codziennie, reporter, bez którego ostatnich 20 lat w polskiej telewizji nie sposób sobie wyobrazić, opisywał naszą rzeczywistość w materiałach „Faktów” TVN i TVN24. Jego pasją była muzyka.

Jego koledzy nie mogli otrząsnąć się z szoku. Do końca wierzyli, że Rafałowi uda się pokonać nowotwór, z którym zmagał się od lat.

Rafał by nie chciał, żebyśmy dzisiaj płakali, ale musi nam to wybaczyć – wspominała dziennikarza na wizji Agata Adamek.

Z kolei Brygida Grysiak powiedziała, że dostała od dziennikarza przed kilkoma dniami ostatniego SMS-a.

Wiadomo było, że jest bardzo, bardzo źle i że tym razem już chyba się nie uda. Napisał, cytuję, że jego samopoczucie jest lepsze niż doktorów. A wiem, że już wtedy miał trudności także z widzeniem. Poniat to człowiek prawdziwy do kości, mądry, spokojny, dobry. Pustka po Rafale to jest taki lej po bombie – mówiła.

W sobotę wieczorem na Twitterze zmarłego dziennikarza pojawił się ostatni wpis. Nie on go zredagował.

Rafał Poniatowski nie żyje. Ostatni wpis na Twitterze dziennikarza

Na koncie Rafała Poniatowskiego na Twitterze pojawił się ostatni wpis. Został opublikowany przez jego najbliższych. Jest wyrazem ogromnej rozpaczy i niepowetowanej straty. Rozgrywa serce.

Kochamy Cię na zawsze… Nie wiemy jak żyć bez Ciebie, ale obiecaliśmy Ci, że dla Ciebie będziemy szczęśliwi. Do zobaczenia. Justyna, Oliwsa i Krystian – brzmi treść poruszającego wpisu.

Na co chorował Rafał Poniatowski?

Dziennikarz od wielu lat toczył walkę z nowotworem. Czerniaka u Poniatowskiego wykryto w 2018 r. Choć lekarze dawali mu zaledwie kilka tygodni życia, z chorobą walczył dzielnie prawie trzy lata.

Rafał Poniatowski odszedł w sobotę, 15 maja. Miał 48 lat.


Rafał Poniatowski nie żyje

Rafał Poniatowski nie żyje

Rafał Poniatowski nie żyje

Rafał Poniatowski nie żyje

Rafał Poniatowski nie żyje

Rafał Poniatowski nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×