Rafał Mroczek też wkrótce zostanie ojcem

Rafał Mroczek został ojcem chrzestnym

Rafał Mroczek został ojcem chrzestnym

Rafał Mroczek zostanie ojcem chrzestnym

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. W ostatnim czasie świeżo upieczonymi rodzicami zostali między innymi Piotr Kraśko, Szymon Wydra czy Adam Sztaba. Swojego pierwszego syna powitał też na świecie Marcin Mroczek, który pochwalił się już pierwszymi zdjęciami maluszka.

Zobacz:Marcin Mroczek znów chwali się synem! Pokazał urocze zdjęcie

Jak donosi Rewia, ojcem zostanie niedługo także Rafał Mroczek. Niestety, na razie „tylko” chrzestnym. Prawdopodobnie został poproszony o piastowanie też ważnej roli przez swojego brata kilka dni temu.

Znajomi aktorów twierdzą, że starszy z bliźniaków również marzy o założeniu rodziny. Redaktorzy tygodnika twierdzą, że partnerką Rafała Mroczka jest 24-letnia Joanna z Zielonej Góry. Dziewięć lat temu dziewczyna wzięła udział w konkursie Miss Polski Nastolatek, w jury którego zasiadał właśnie jej aktualny ukochany. Tam para poznała się, jednak uczucie narodziło się dopiero kilka lat później przy ponownym spotkaniu.

Najprawdopodobniej aktor przedstawił już partnerkę swoim rodzicom i para planuje ślub. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy się odbędzie.

Czy aktor będzie chciał zachować wydarzenie w tajemnicy? Jeśli tak, to życzymy, aby plan się powiódł.

Gwiazdy na Paluchu, Rafał Mroczek

Rafał Mroczek zostanie ojcem chrzestnym syna swojego brata

Rafał Mroczek

Marcin Mroczek został ojcem. Urodził się mu syn


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×