Rafał Mroczek rozstał się z partnerką? Jego komentarz nie uciszy plotek

Rafał Mroczek rozstanie z narzeczona

Rafał Mroczek rozstanie z narzeczona

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska rozstali się? Są razem już od wielu lat, zaręczyli się podczas podróży do Meksyku w 2016 roku, razem wychowują córeczkę.  Zobacz, jak najnowsze plotki komentuje to sam zainteresowany.

Rafał Mroczek, choć jest gwiazdą najpopularniejszego serialu w Polsce, od lat możemy śledzić losy jego postaci – Pawła Zduńskiego w popularnym i kochanym przez widzów serialu M jak miłość, bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Stara się unikać publicznych miejsc, wokół których często krążą paparazzi. O jego rodzinie wiemy tylko tyle, ile sam przekazuje za pośrednictwem Instagrama. Aktor od 2016 roku jest zaręczony z Joanną Skrzyszewską. Para doczekała się swojego pierwszego potomka. Oboje świata nie widzą poza córką Zosią.

Zobacz: To nie bracia Mroczek dostali rolę w “M jak miłość”! W serialu mieli zagrać inni przystojniacy!

Rafał Mroczek bardzo dobrze odnajduje się w roli ojca i mocno angażuje się w wychowanie córeczki, często spędza z nią czas. Ostatnio na jego Instagramie pojawiła się seria zdjęć z jego samotnej podróży do Indii. Gdzie Zosia i jej mama? Otóż dziewczyny pojechały w tym czasie na wakacje do Turcji.

View this post on Instagram

Taj Mahal #7cudówświata

A post shared by Rafal Mroczek (@rafalmroczek) on

Zobacz: Marcin Mroczek pokazał swoich sporych już synów i piękną żonę! Wszyscy bawią się na wakacjach w Hiszpanii! Co za romantyczna fotka!

Oddzielnie spędzane wakacje zaczęły zastanawiać dociekliwych. Okazało się też, że od dłuższego czasu aktor nie udostępnia żadnych zdjęć z ukochaną.  Według portalu Pudelek.pl, para rozstała się, nie jest to jednak informacja oficjalnie potwierdzona.

Drogi panie, jeśli zasugerował się pan moją podróżą do Indii, to jest to akcja, w którą się włączyłem. Tyle teraz mogę powiedzieć – odparł aktor zapytany o komentarz w sprawie.

Będziemy uważnie obserwować doniesienia o hipotetycznym rozstaniu się pary i na bieżąco was informować.

Zobacz: Rafał Mroczek przeszedł na restrykcyjną dietę! Takich okruszków nie jedzą nawet modelki!


Rafał Mroczek - podróż do Indii

Rafał Mroczek - podróż do Indii

Rafał Mroczek wakcaje w Indiach

Rafał Mroczek wakcaje w Indiach

Rafał Mroczek w Indiach

Rafał Mroczek w Indiach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×