Rafał Mroczek spędza niedzielę z córką. Zosia nieźle wyrosła. Jakie ona ma już długie włosy!

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek pochwalił się w sieci czasem spędzony z córką. Mała Zosia rośnie jak na drożdżach. Po tacie odziedziczyła piękne blond włosy. Jak bawili się w niedzielę?

Rafał Mroczek swoją popularność zawdzięcza serialowi M jak Miłość. Na plan trafił jako nastolatek i od ponad dwóch dekad wciela się w rolę Pawła Zduńskiego. Jego serialowy bohater dostarcza widzom ogromu emocji. Wątek tej postaci zdecydowanie nie może nudzić. Wiadomo także, że jest on świetnym tancerzem. Jako dziecko występował w zespole Caro Dance, a później udowodnił umiejętności pojawiając się w Tańcu z Gwiazdami, Gwiazdy Tańczą na Lodzie i Dance Dance Dance.

Rafał regularnie pojawia się w innych produkcjach i programach telewizyjnych. Chociaż na brak pracy zdecydowanie nie może narzekać, to już tak szczęśliwie nie ułożyło się jego życie prywatne. Po 13 latach związku rozstał się z Joanną Skrzyszewszką. Zakochani doczekali się córeczki – Zosi, a jak donosiła kolorowa prasa po rozstaniu nie mogli się dogadać co do opieki nad dziewczynką. W tej sprawie miała nawet interweniować policja, gdyż matka małej oskarżyła Mroczka o to, że zabrał dziecko z domu bez jej wiedzy.

Rafał Mroczek pochwalił się zdjęciami z córką. Jak wygląda Zosia?

Zosia przyszła na świat w październiku 2016 roku, a jej rodzice rozstali się trzy lata później. Pomimo problemów Rafał nigdy nie zrezygnował z walki o opiekę nad dzieckiem. Widać, że po latach udało się to unormować i teraz regularnie spędza czas z dziewczynką. Dowodem na to mogą być zdjęcia, które pojawiają się na jego Instagramie. Właśnie gwiazdor M jak Miłość pochwalił się kilkoma nowymi kadrami z niespełna 6-letnią pociechą.

W upalną niedzielę nie zamierzali siedzieć w domu. Wybrali się jednak w miejsce, gdzie zdecydowanie gorąco jest mniej odczuwalne, czyli w okolice ogromnej fontanny. Tam doskonale się razem bawili. Później natomiast poszli na koncert.

#familytime #córcia #wspólnechwile #poprostutata – napisał.

Od ostatnich zdjęć, które trafiły do sieci Zosia sporo się zmieniła. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach a uwagę zwracają jej długie blond włosy, które zapewne odziedziczyła po tacie.


Rafał Mroczek z córką

Rafał Mroczek z córką

Rafał Mroczek z córką

Rafał Mroczek z córką

Rafał Mroczek z córką

Rafał Mroczek z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×