Rafał Mroczek pokazał córkę. Zosia to urocza 4-latka. Po tacie odziedziczyła piękne blond włosy

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek pochwalił się pięknymi zdjęciami z czteroletnią córeczką. Aktor skorzystał ze słonecznej pogody i zabrał dziewczynkę na boisko. Widać, że doskonale się razem bawią.

Rafał Mroczek to aktor, który zdobył ogromną popularność swoim udziałem w serialu M jak Miłość. Przygodę z telenowelą rozpoczął w 2000 roku i nieprzerwanie wciela się tam w postać Pawła Zduńskiego. Świetnie odnajduje się też w tańcu. Jako dziecko był członkiem zespołu Caro Dance, gdzie stawiał pierwsze kroki na parkiecie. Swoją doskonałą formę udowodnił, biorąc udział w programie Taniec z Gwiazdami. Z Anetą Piotrowską udało mu się zdobyć Kryształową Kulę. Zajął drugą lokatę w finale programu Gwiazdy Tańczą na lodzie, a w poprzednim wydaniu Dance Dance Dance stanął na trzecim miejscu podium.

Zagrał też kilka epizodycznych ról w innych serialach i regularnie jest zapraszany do kolejnych programów rozrywkowych. Kariera układa mu się znakomicie, jednak nie może powiedzieć tego samego o życiu osobistym. Po wielu latach udanego związku rozstał się ze swoją partnerką Joanną Skrzyszewską. Para definitywnie zakończyła związek w 2019 roku. Nigdy jednak nie ujawnili powodów.

Rafał Mroczek pokazał córkę

Rafał i Joanna rozstali się po 13 latach. Nigdy nie zalegalizowali swojego związku, ale doczekali się córeczki. Mała Zosia przyszła na świat w październiku 2019 roku. Jak donosiła kolorowa prasa, jej rodzice po rozstaniu nie mogli się dogadać, co do opieki nad dziewczynką. W domu aktora miała interweniować nawet policja po tym, jak była partnerka oskarżyła go o to, że zabrał córkę bez jej wiedzy. Rafał cały czas podkreślał, że nie zrezygnuje z walki o kontakt z córką.

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby być obecny w życiu mojej córki, żeby problemy dorosłych nie spadały na dziecko. Będę walczył o każdą chwilę z córką, nie ograniczając jednocześnie kontaktu drugiej stronie – pisał w oświadczeniu i postanowił więcej nie komentować sprawy.

Okazuje się, że byli partnerzy na szczęście zdołali się porozumieć w sprawie córki i Zosia spędza ze swoim tatą dużo czasu. Rafał właśnie pochwalił się zdjęciami z ich wspólnych chwil.

Nasz ulubiony kolor ostatnio….. #tata #i #córka #wolna #sobota

Aktor postanowił skorzystać z pięknej wiosennej pogody i wybrał się z córką na boisko, by ta mogła pojeździć na hulajnodze. Widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie, a humory im dopisują. Nie sposób nie zauważyć, że dziewczynka odziedziczyła po tacie piękne blond włosy. Udało im się zbudować pełną miłości relację.


Rafał Mroczek z córką Zosią

Rafał Mroczek z córką Zosią

Rafał Mroczek z córką Zosią

Rafał Mroczek z córką Zosią

Rafał Mroczek z córką Zosią

Rafał Mroczek z córką Zosią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×