Rafał Mroczek nowego członka rodziny cały czas ukrywał w tajemnicy! Dopiero w Wielkanoc pokazał go światu

Rafał Mroczek ma psa

Rafał Mroczek ma psa

Rafał Mroczek pochwalił się nowym psem. Aktor kupił słodkiego czworonoga rasy pomeranian. Jego śliczny pupil rozczulił internautów, którzy na Instagramie prześcigają się w komplementach.

Rafał Mroczek, choć jest gwiazdą najpopularniejszego serialu w Polsce, bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Stara się unikać publicznych miejsc, wokół których często krążą paparazzi. O jego rodzinie wiemy tylko tyle, ile sam przekazuje za pośrednictwem Instagrama. Aktor bardzo aktywnie prowadzi swój profil, na którym wczoraj pojawiła się niespodzianka!

Mroczek opublikował zdjęcie z nowym członkiem rodziny. Okazuje się, że gwiazdor M jak Miłość kupił czarnego, małego psa. Pupil jest przesłodki i z pewnością będzie mu się dobrze żyło w domu Mroczka. Fani gwiazdora, tak jak i my, nie kryją zachwytu nad uroczym czworonogiem:

  • Piękny!
  • Jezu, co za słodziak!

Obserwatorzy natychmiast zaczęli wypytywać o rasę psa. Spieszymy więc z odpowiedzią i informujemy, że jest to pomeranian. Szczeniaki tej rasy są faktycznie śliczne, ale i bardzo drogie. Ceny rozpoczynają się od 6 tysięcy złotych i sięgają nawet 14 tys.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy zwierzak w rodzinie aktora. Jak sam napisał, kiedy jedzie do rodzinnego domu, wokół biegają dwa koty i sześć psów! Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Rafał razem ze swoim bratem bliźniakiem Marcinem nigdy nie ukrywali miłości do zwierząt. Ten drugi, jakiś czas temu wystąpił w programie Super Pies, w którym na oczach milionów widzów adoptował zwierzaka. Postawa godna podziwu, tym bardziej, że obaj są ojcami, a wychowywanie dzieci wśród zwierząt to, jak twierdzą specjaliści, bardzo istotna sprawa.

Spójrzcie na zdjęcia. My się zakochaliśmy od samego patrzenia!

Zobacz: Marcin Mroczek pokazał swoich sporych już synów i piękną żonę! Wszyscy bawią się na wakacjach w Hiszpanii! Co za romantyczna fotka!

Zobacz: To nie bracia Mroczek dostali rolę w “M jak miłość”! W serialu mieli zagrać inni przystojniacy!

Zobacz: Rafał Mroczek przeszedł na restrykcyjną dietę! Takich okruszków nie jedzą nawet modelki!


58409702_853008251699535_2891915699697215940_nPIes Rafała Mroczka wystąpi w serialu

PIes Rafała Mroczka wystąpi w serialu

Rafał Mroczek ze swoją

Rafał Mroczek ze swoją "walentynką" – Dzień Zakochanych 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×