Szukaj

Rafał Mroczek nowego członka rodziny cały czas ukrywał w tajemnicy! Dopiero w Wielkanoc pokazał go światu

Rafał Mroczek pochwalił się nowym psem. Aktor kupił słodkiego czworonoga rasy pomeranian. Jego śliczny pupil rozczulił internautów, którzy na Instagramie prześcigają się w komplementach.
Rafał Mroczek ma psa

Rafał Mroczek ma psa

Rafał Mroczek, choć jest gwiazdą najpopularniejszego serialu w Polsce, bardzo strzeże swojego życia prywatnego. Stara się unikać publicznych miejsc, wokół których często krążą paparazzi. O jego rodzinie wiemy tylko tyle, ile sam przekazuje za pośrednictwem Instagrama. Aktor bardzo aktywnie prowadzi swój profil, na którym wczoraj pojawiła się niespodzianka!

Mroczek opublikował zdjęcie z nowym członkiem rodziny. Okazuje się, że gwiazdor M jak Miłość kupił czarnego, małego psa. Pupil jest przesłodki i z pewnością będzie mu się dobrze żyło w domu Mroczka. Fani gwiazdora, tak jak i my, nie kryją zachwytu nad uroczym czworonogiem:

  • Piękny!
  • Jezu, co za słodziak!

Obserwatorzy natychmiast zaczęli wypytywać o rasę psa. Spieszymy więc z odpowiedzią i informujemy, że jest to pomeranian. Szczeniaki tej rasy są faktycznie śliczne, ale i bardzo drogie. Ceny rozpoczynają się od 6 tysięcy złotych i sięgają nawet 14 tys.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy zwierzak w rodzinie aktora. Jak sam napisał, kiedy jedzie do rodzinnego domu, wokół biegają dwa koty i sześć psów! Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Rafał razem ze swoim bratem bliźniakiem Marcinem nigdy nie ukrywali miłości do zwierząt. Ten drugi, jakiś czas temu wystąpił w programie Super Pies, w którym na oczach milionów widzów adoptował zwierzaka. Postawa godna podziwu, tym bardziej, że obaj są ojcami, a wychowywanie dzieci wśród zwierząt to, jak twierdzą specjaliści, bardzo istotna sprawa.

Spójrzcie na zdjęcia. My się zakochaliśmy od samego patrzenia!

Zobacz: Marcin Mroczek pokazał swoich sporych już synów i piękną żonę! Wszyscy bawią się na wakacjach w Hiszpanii! Co za romantyczna fotka!

Zobacz: To nie bracia Mroczek dostali rolę w “M jak miłość”! W serialu mieli zagrać inni przystojniacy!

Zobacz: Rafał Mroczek przeszedł na restrykcyjną dietę! Takich okruszków nie jedzą nawet modelki!


58409702_853008251699535_2891915699697215940_nPIes Rafała Mroczka wystąpi w serialu

PIes Rafała Mroczka wystąpi w serialu

Rafał Mroczek ze swoją

Rafał Mroczek ze swoją "walentynką" – Dzień Zakochanych 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×