Szukaj

Rafał Maślak pokazał kuchnię. O tak pięknym wnętrzu marzy każda kobieta

Rafał Maślak kuchnia

Rafał Maślak kuchnia

Rafał Maślak pochwalił się kolejnymi pięknymi zdjęciami z wnętrza swojego nowego domu. Tym razem przyszła pora na kuchnię. Widać, że jest to prawdziwe serce domu.

Rafał Maślak ma za sobą prawdziwą rewolucję w życiu. W ostatnich latach sporo się u niego dzieje. Najpierw były Mister Polski wziął ślub z Kamilą Nicpoń, później powitali na świecie swojego syna Maksymiliana, a pod koniec minionych wakacji przeprowadzili się do nowego domu. Małżonkowie zdecydowali się zamienić dotychczasowe mieszkanie na znacznie większe lokum. Budowę wymarzonych czterech kątów Rafał nadzorował osobiście. Po kilku długich miesiącach udało mu się dopiąć wszystko na ostatni guzik i małżonkowie razem z synkiem mogli w końcu zamieszkać w domu swoich marzeń.

Rafał i Kamila od momentu przeprowadzki chętnie pokazują nowe wnętrza. Małżonkowie pochwalili się już przepięknym salonem, w którym stoi ogromna kobaltowa sofa ze złotymi wykończeniami. Ozdobą całości jest także ściana z marmurowym wykończeniem. Pokój zdecydowanie ociepla piękny dębowy parkiet ułożony w jodełkę. Mogliśmy zobaczyć także ich piękną łazienkę, gdzie na ścianach zdecydowali się na białe nakrapiane kafelki, oraz armaturę w kolorze miedzi.

Pokój małego Maksymiliana również zachwyca. Nie brakuje w nim pięknych dodatków, a na ścianach widzimy tapetę idealną dla małego miłośnika zwierząt. Teraz Rafał pokazał kolejne pomieszczenie w nowym lokum.

Rafał Maślak pokazał kuchnię w nowym domu

Okazuje się, że Mister Polski 2014 uwielbia gotować. Na swoim Instagramie pochwalił się, że tworzy autorskie przepisy na wytrawne zapiekanki, ale również słodkie wypieki nie są mu obce. Upieczenie szarlotki nie jest dla niego żadnym problemem. Przy okazji tych zwierzeń kulinarnych możemy podejrzeć, jak wykończył kuchnię w nowym domu. Trzeba przyznać, że jest to bardzo imponujące wnętrze.

Przedwczoraj podczas wizyty brata z narzeczoną błysnąłem zapiekanką autorskiego przepisu a dziś czas na szarlotkę! Nie wiem, co mi się stało, ale mógłbym piec coś codziennie. Może czas pójść na jakiś profesjonalny kurs… Ostatnio nawet moja mama zadzwoniła z pytaniem, czy wszystko ze mną OK, bo non stop piekę (na pewno sądzi, że zwariowałem). Przy okazji mogę pokazać Wam w całej okazałości naszą nową kuchnię. No i powiedzcie mi, jak tu nie spędzać wolnego czasu przy garach?

Kuchnia Rafała naprawdę robi wrażenie. Jest to spore i jasne wnętrze, które łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Widzimy tutaj rząd jasnoszarych szafek, które sięgają aż do sufitu. Zostały w nich ukryte wszystkie niezbędne sprzęty agd. Małżonkowie zdecydowali się na marmurowe blaty, tak też wykończyli przestrzeń wnęki kuchennej. Tutaj również postawili na miedzianą armaturę. Uwagę zwracają także bardzo nowoczesne oświetlenie.

Nad kuchenną wyspą, która zdecydowanie stanowi wielką ozdobę pomieszczenia, zamontowany został czarny żyrandol, który wygląda, jakby unosił się w powietrzu. Pozostałą przestrzeń doświetlają białe oprawy halogenowe. Aby ocieplić wnętrze, w kuchni zamontowano ciąg drewnianych szafek. Drewno pojawiło się także jako element wykończenia wyspy. Podobnie, jak w pozostałej części domu, tutaj również widzimy na podłodze piękny dębowy parkiet.

Nie dziwimy się, że w takiej pięknej kuchni Rafał odkrywa swoje kulinarne talenty.


Rafał Maślak pokazał kuchnię

Rafał Maślak pokazał kuchnię

Rafał Maślak pokazał kuchnię

Rafał Maślak pokazał kuchnię

Rafał Maślak pokazał kuchnię

Rafał Maślak pokazał kuchnię

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×