Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrztu córeczki. „Pięknie, rodzinnie”. Wzruszające kadry rozczuliły fanów

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Rafał Maślak ochrzcił córeczkę. Zdjęciami z uroczystości podzielił się z fanami na Instagramie. Także Kamila Maślak pokazała kilka ujęć. Było pięknie.

Rafał Maślak zdecydował się podzielić ze swoimi fanami na Instagramie ważnym dla jego rodziny dniem. Razem z Kamilą Maślak postanowili ochrzcić córeczkę. Kilka pięknych zdjęć pojawiło się na ich profilach. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość.

Rafał Maślak pokazał chrzest córki

Rafał Maślak i jego żona Kamila kilka miesięcy temu powitali na świecie drugie dziecko. Do Maksymiliana dołączyła mała Michasia. Małżonkowie długo nie wypowiadali się na temat płci drugiego dziecka, jednak regularnie zasypywali swoich obserwatorów kadrami, na których można było podziwiać rosnący brzuszek Kamili. Na kilka tygodni przed porodem udostępnili na YouTube film z baby shower. To wówczas zdradzili, że do rodziny dołączy dziewczynka. Poród był bardzo emocjonujący:

Po kilku godzinach zacząłem się mocno martwić i wkurzać, że nie mam żadnego wpływu i wiedzy na to co się dzieje. Wracając do domu, dostałem od Kamili zdjęcie, na którym pierwszy raz zobaczyłem swoją córeczkę. Od razu zadzwoniłem! Kiedy odebrała, nie wytrzymałem, rozpłakałem się jak dziecko. Wszystkie emocje zeszły, zamieniły się w jedno wielkie szczęście. Na pierwsze odwiedziny musiałem poczekać jeszcze dobę, wtedy pierwszy raz dotknąłem i przytuliłem Michasie… Dziękuję moja bohaterko Kamilo. Witaj na świecie córeczko – pisał w poście dumny model.

Rafał jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje, jak wygląda jego codzienność. Relacjonuje swoim fanom, co nowego dzieje się w jego życiu. Tym razem pokazał chrzest córeczki.

Maślak otwarcie mówi, że jest osobą wierzącą, a Bóg jest na co dzień obecny  w jego życiu. Opublikował zdjęcia zrobione w kościele, na których Michalina ma na sobie białą sukienkę. Kamila Maślak na tę okazję wybrała kreację w kolorze pudrowego różu. Sam mister postawił na golf i marynarkę.

Chrzest święty Michaliny #chrzest #rodzina #pieknyczas – napisał.

Kilka zdjęć na swój profil wrzuciła też dumna mama:

Chrzest Michasi wyszło pięknie  rodzinnie  #rodzina #chrzestświęty.

Wśród opublikowanych przez rodziców Michaliny zdjęć nie brakuje też słodkiego ujęcia starszego brata dziewczynki. Rafał pokazał też, jak pięknie były nakryte stoły, a także smakołyki, które się na nich znalazły.

  • Prześlicznie wyglądacie kochani a Michalinka słodka księżniczka.
  • Wszystkiego dobrego!
  • Pieknie, rodzinnie…wszystkiego najlepszego!
  • Ale cudnie!

Zdjęcia z chrztu córki Rafała Maślaka w naszej galerii.


Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×