Rafał Maślak z żoną po interwencji fanów zabrali córeczkę do specjalisty. „Zaczęłam się martwić”. Dostali mnóstwo niepokojących wiadomości

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń dostali od internatów szereg wiadomości w sprawie 15-miesięcznej córeczki. Po ich interwencji szybko udali się na badania do specjalisty. Co ich zaniepokoiło?

Rafał Maślak w 2015 roku związał się z Kamilą Nicpoń. Ze śliczną blondynką szybko połączyło go gorące uczucie i nie mieli zamiaru zwlekać z poważnymi deklaracjami. Po trzech latach od pierwszego spotkania podjęli decyzję o ślubie. Na wystawnej ceremonii bawiła się śmietanka polskiego show-biznesu. Wśród weselnych gości pojawili się między innymi: Antoni Królikowski, Julia Wieniawa czy Marcelina Zawadzka.

Długo nie trzeba też było czekać, zanim zakochani zdecydują się powiększyć rodzinę. Zaledwie rok po ślubie na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Mały Maksymilian stał się oczkiem w głowie rodziców, ale też ulubieńcem fanów. Każde jego kolejne zdjęcie wzbudzało lawinę zachwytów. W zeszłym roku do rodziny dołączyła druga pociecha. Narodziny malutkiej Michaliny były dla nich prawdziwym świętem, a dumni rodzice chętnie chwalą się kolejnymi ciekawostkami z życia rodziny w sieci.

Internauci zauważyli ostatnio coś bardzo niepokojącego. Po serii pytań rodzice Michaliny zabrali córeczkę do specjalisty.

Rafał Maślak z żoną po interwencji internautów zabrali córkę do specjalisty

Rafał i Kamila razem z dziećmi szybko stali się jedną z najpopularniejszych influencerskich rodzin. Małżonkowie od kilku lat wrzucają do sieci zdjęcia i relacje z tego, jak wygląda ich codzienne życie. Zdecydowanie skupili się na swojej działalności na Instagramie, a profile Maślaków obserwuje ogromna liczba internautów. Należą oni do tych gwiazd, które publikują w social mediach wizerunek dzieci – jedna sprawa mocno zaniepokoiła obserwatorów Kamili.

Córeczka pary ma już 15 miesięcy. Followersi jej rodziców zauważyli, że ich pociecha jeszcze samodzielnie nie chodzi, co wydawało im się być niepokojące. Kamila wcześniej nie zwracała na to uwagi, ale po tym, jak dostała sporo wiadomości, zaniepokojona udała się z Michaliną do specjalisty.

Przyjechaliśmy właśnie do fizjoterapeuty sprawdzić, dlaczego Misia mając piętnaście miesięcy, jeszcze nie chodzi. Nie zwracałam na to jakoś uwagi, dopóki kilkoro z was nie zadało mi właśnie tego pytania. Przez to trochę zaczęłam się martwić. Postanowiłam więc, że dla pewności to sprawdzę – poinformowała Kamila w sieci.

Na szczęście okazało się, że dziewczynka rozwija się prawidłowo, co mocno uspokoiło jej rodziców.

Misia robi prawidłowe postępy (…). Nie ma więc nic, co mnie mogłoby niepokoić. Mam jej dać tylko więcej czasu, a jeszcze tego czasu ma sporo – dodała Kamila.

Interwencja internautów nie była nieuzasadniona, ale wiadomo, że każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Teraz Kamili i Rafałowi pozostaje cierpliwie czekać na pierwsze kroki malutkiej Michaliny.


Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Chrzest Michaliny córki Rafała Maślaka

Kamila Maślak - Wielkanocny koszyczek

Kamila Maślak - Wielkanocny koszyczek

Maślakowie - Wielkanoc 2022

Maślakowie - Wielkanoc 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  No tak Winiawa i Królikowski śmietanka koń by się uśmiał to przecież miernoty chodzące

 • Gość pisze:

  Moja córka zaczęła chodzić jak miała 18 miesięcy. Bardzo się nartwiłam a teraz za nią nie nadążam.

 • Gość. pisze:

  Głupoty ? Głupoty to pani pisze, niepoparte żadna wiedzą tylko wiejskimi mądrościami. Zna pani pojęcie badań naukowych ? Postępu w dziedzinie medycyny i ogólnie pojętej nauki? Uwielbiam takich ludzi, na czkawkę dziecku dać cukier bo przecież tak się kiedyś robiło, a na pępek przykleić monetę to nie będzie kolki…

 • martencja pisze:

  Obecnie wiele dzieciaczków nie chodzi długo po skończeniu roczku. Tak zalecają tzw specjalistki. Nie można prowadzać dziecka za ręce, nie można im pomagać. Tak młodym matkom wbija się głupoty do głowy. Nie wierzą swoim matkom, które je wychowywały. Nawet małpy prowadzają swoje dzieci za ręce. Ale nasze nowoczesne mamusie wiedzą lepiej. A póżniej rosną kaleki

 • Gość pisze:

  Za dużo noszenia na rękach. Wiejskie chowanie.

 • Gość pisze:

  Śmietanka towarzystwa? Jakiego towarzystwa? A dlaczego śmietanka a nie mleczko? Nie ubliżajcie Polakom. Jak to jest nasza „śmietanka” to pora umierać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×