Rafał Maślak z ciężarną żoną świętują drugie urodziny synka. Lada dzień ich rodzina znowu się powiększy

Rafał Maślak drugie urodziny synka

Rafał Maślak drugie urodziny synka

Rafał Maślak już wkrótce po raz kolejny zostanie ojcem. Dzisiaj jednak świętuje drugie urodziny synka, Maksymiliana. Mister Polski 2014 i jego żona pochwalili się zdjęciami z przyjęcia.

Rafał Maślak w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Od tamtej pory fani żywo interesują się jego poczynaniami zawodowymi, oraz życiem prywatnym. Jego kariera potoczyła się błyskawicznie i szybko stał się jedną z najpopularniejszych gwiazd. Pomimo bardzo napiętego grafiku udało mu się znaleźć czas na miłość. Jego wybranką jest śliczna Kamila Nicpoń. Poznali się w 2015 roku i przysięgali sobie miłość podczas bardzo hucznej uroczystości. Na ich ślubie bawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet, a zdjęcia z przyjęcia weselnego jeszcze długo krążyły w sieci.

Zaledwie rok po ślubie małżonkowie doczekali się pierwszego dziecka. Na świat przyszedł Maksymilian. Chłopiec szybko stał się małą gwiazdą social mediów. Odziedziczył idealny zestaw genów, a internauci nie szczędzą mu komplementów. Każde kolejne zdjęcie maluszka rozczula obserwatorów pary do granic możliwości.

Syn Rafała Maślaka obchodzi drugie urodziny

Mały Maksymilian długo nie cieszył się tym, że jest jedynakiem. Rodzice szybko postarali się o rodzeństwo dla swojej pociechy. Kilka tygodni temu małżonkowie ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Kamila zaprezentowała sporych już rozmiarów brzuszek na zdjęciach z wakacji. Rodzina kilka tygodni temu poleciała wypocząć do Meksyku i chociaż podróż nie odbyła się bez nieprzyjemnych niespodzianek (problemy z bagażem na lotnisku, mandat za złe parkowanie), to informacja o powiększeniu się rodziny przyćmiła wszystkie inne niedogodności.

Czas płynie nieubłaganie, a już dzisiaj dumni rodzice świętują 2. urodziny swojego synka. Z tej okazji pochwalili się zdjęciami z przyjęcia, które dla niego przygotowali. Chociaż pandemia nie pozwala na zorganizowanie imprezy marzeń, to Kamila i Rafał zadbali, by Maksymilian jak najlepiej bawił się podczas swojego święta. Nie zabrakło oczywiście tortu ze świeczką i pięknych życzeń:

Dopiero co się urodził, a już ma dwa latka!!Miej jak najlżejsze życie kochanie! Bądź wiecznie zdrowy i zawsze uśmiechnięty!! – napisała pod postem Kamila.

Pod postem fani prześcigają się w komentarzach i życzą chłopcu wszystkiego, co najlepsze. My również się do tego przyłączamy i życzymy Maksymilianowi samych wspaniałości.


Rafał Maślak świętuje drugie urodziny syna

Rafał Maślak świętuje drugie urodziny syna

Rafał Maślak świętuje drugie urodziny syna

Rafał Maślak świętuje drugie urodziny syna

Rafał Maślak świętuje drugie urodziny syna

Rafał Maślak świętuje drugie urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×