Szukaj

Rafał Maślak pokazał nowe zdjęcie synka: „Włosy zdecydowanie po tacie”. Opinie fanów chyba go rozczarowały

Rafał Maślak z synem i żoną

Rafał Maślak z synem i żoną

Rafał Maślak pokazał nowe zdjęcie syna. Maksymilian oczarował swoją urodą fanki Mistera Polski, które jasno wskazały, do kogo bardziej jest podobny.

Rafał Maślak w 2014 roku został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną w kraju. Jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym posiadaczem tytułu Mistera Polski. O żadnym innym przystojniaku nie było i nie jest tak głośno, jak o nim.

Maślak może pochwalić się nie tylko imponującą muskulaturą i męską urodą, ale także udanym życiem prywatnym. Jeszcze zanim stał się rozpoznawalny, był w związku z Kamilą Nicpoń. Para pobrała się dwa lata temu w tajemnicy przed mediami, a rok po ślubie doczekała się wspólnego potomka. Maksymilian przyszedł na świat wiosną 2019.

Rafał Maślak pokazał syna. Do kogo jest podobny?

W przeciwieństwie do wielu gwiazd Rafał nie robi tajemnicy z wyglądu swojego małego modela. Chętnie pokazuje twarz Maksymiliana, który ma już swoje grono fanek. Zdjęcia słodkiego bobasa cieszą się ogromną popularnością na Instagramie. Komentujący nie szczędzą ochów i achów pod adresem synka mistera. Ostatnio internautów rozczuliła fryzura dwulatka.

Rafał Maślak do wspólnego selfie z synkiem dołączył komentarz, w którym z przymrużeniem oka napisał, że to po nim chłopiec odziedziczył włosy. Maksymilian, w przeciwieństwie do ojca, może pochwalić się piękną, złotą czupryną.

Włosy zdecydowanie po tacie – napisał Rafał.

Internauci postanowili podroczyć się ze swoim idolem i szybko podważyli jego opinię:

  • Chyba nie na głowie.
  • Przecież to cała mama.
  • Oj, Maksiu zdecydowanie po mamusi.

Wygląda na to, że sympatycy Rafała w wyglądzie jego synka dostrzegają więcej cech wspólnych z piękną Kamilą. A według Was do kogo bardziej podobny jest pierworodny Mistera Polski?


Rafał Maślak z synem

Rafał Maślak z synem

Kamila Maślak z synem

Kamila Maślak z synem

Rafał Maślak z synem – pierwsze urodziny

Rafał Maślak z synem – pierwsze urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×