Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Rafał Maślak odwołał swój ślub! Co dalej z jego związkiem z Kamilą Nicpoń?

Rafał Maślak obwinia się za rozstanie z Kamilą Nicpoń


Rafał Maślak odwołuje ślub przez Supermodel Plus Size

Ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń odwołany? Tak, ale na szczęście nie chodzi tu o żaden poważny kryzys w związku, tylko o pracę. Lista gości gotowa, ustalanie szczegółów w toku… w paradę weszła niespodziewana propozycja, którą mister otrzymał od Polsatu. Rafał zastąpił Zygmunta Chajzera w nadchodzącym hicie stacji telewizyjnej, Supermodelka Plus Size. Zmiana nastąpiła w ostatniej chwili, a gdy Maślak przyjął ofertę okazało się, że praca koliduje z jego ślubnymi ustaleniami. Partnerka świeżo upieczonego jurora jest jednak bardzo wyrozumiała.

Rafał otrzymał niespodziewaną propozycję udziału w show Polsatu. Wcześniej jego kalendarz miał kilka luk, więc mógłby przygotowywać się do ślubu. Ale teraz jest zajęty aż do jesieni. Kamili aż tak się nie spieszy, by założyć białą suknię. Może poczekać do przyszłego roku – zdradził Faktowi znajomy pary

Rafał Maślak zdradził nam dokładną datę swojego ślubu! Powiedział też, jak będzie wyglądała uroczystość! [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że Maślakowi trafił się skarb, nie kobieta. Mało która byłaby w stanie z tak stoickim spokojem zareagować na informację, że „ślubu nie będzie„. Rafał świetnie o tym wie! Kilka miesięcy wcześniej w rozmowie z dziennikarzami wyjawił jak wyglądają kulisy ich związku:

Jak rozmawiamy, to o konkretach. Kamila jest też kompromisowa, co mi bardzo pomogło w karierze. W ogóle jest niezwykle wyrozumiałą kobietą. Jestem jej wdzięczny – zdradził mister

Miejmy nadzieję, że Kamili starczy tej wyrozumiałości jeszcze na kilka miesięcy! Przypominamy, że emisja programu Supermodelka Plus Size zaplanowana jest na wrzesień tego roku. W jury poza Maślakiem zobaczymy Ewę Minge, Emila Bilińskiego i Ewę Zakrzewską, popularną modelkę plus size i blogerkę.

Ewa Minge zdradziła nam, jaką nagrodę otrzyma zwyciężczyni „Supermodelka Plus Size”! [WIDEO]

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - 40-lecie marki Apart

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń musieli odwołać swój ślub

Rafał Maślak - premiera książki Krzysztofa Gojdzia "Twoja twarz, twój charakter" 2017

Rafał Maślak dostał posadę jurora w show Polsatu Supermodelka Plus Size

Czy Rafał Maślak i Kamila Nicpoń pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 6 czerwca 2017, 14:29

Po co to gadać na forum kiedy slub. Przywołujesz na forum, odwołujesz na forum. co to kogo obchodzi. będziesz miał czas to się chajtniesz. nie to nie i co komu do tego.


Dodaj komentarz
×