Gorsze chwile w małżeństwie Rafała Maślaka: „Ostatnio mieliśmy poważną rozmowę”. Zaczął na nowo zabiegać o serce Kamili

Rafał Maślak i Kamila Maślak

Rafał Maślak i Kamila Maślak

Rafał Maślak chciał uszczęśliwić swoją żonę. Ta jednak uznała, że jej mąż uważa, że jest… stara. Para przechodzi trudne momenty? Relacja Mistera Polski nie pozostawia wątpliwości.

Rafał Maślak zyskał popularność za sprawą tytułu Mistera Polski, który zdobył w 2014 roku. Od tamtego czasu model cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem mediów. Wystąpił w 15. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie tańczył w parze z Agnieszką Kaczorowską. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych męskich influencerów w Polsce.

Przystojny brunet idealnie łączy karierę z życiem prywatnym. W 2019 roku wziął ślub z Kamilą Nicpoń. Para pobrała się w małym kościele w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Choć nic na to nie wskazywało, zorganizowali huczne przyjęcie. Ich wesele odbyło się w luksusowym pałacu, który już na pierwszy rzut oka robi wielkie wrażenie. Panna młoda na tę okazję przygotowała aż trzy stylizacje.

Kilka miesięcy później para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Na świecie powitali pierwszego syna o imieniu Maksymilian. W te wakacje rodzina Maślaków ponownie się powiększyła. Zakochana para po raz drugi została rodzicami. Tym razem żona Rafała urodziła córeczkę Michalinę.

Bardzo długo ukrywali, że na świat wydadzą kolejną pociechę. Zdradziło ich zdjęcie, na którym internauci zauważyli zaokrąglony brzuszek. Kamila postanowiła wtedy rozwiać wszelkie wątpliwości:

Będzie nas więcej… – podpisała fotografię.

Małżeństwo Rafała Maślaka przechodzi kryzys?

Niekiedy nawet w długoletnich małżeństwach dochodzi do sprzeczek i kryzysów. Często również rutyna jest głównym powodem rozstań. Zdaje się, że z tym właśnie zmagają się Rafał i Kamila. Mister Polski poinformował na swoim Instagramie, że przeprowadził z żoną poważną rozmowę:

Kamila jeszcze śpi, a ja odwiozłem małego do przedszkola. Ostatnio mieliśmy poważną rozmowę, że powinniśmy się czymś zaskakiwać.

Po chwili wpadł na pomysł, którym chciał uszczęśliwić swoją ukochaną:

Wyjdę pierwszy z inicjatywą i zrobię jej śniadanie do łóżka, ale nie byle jakie, takie na wypasie, jak w hotelu, o ile mi się uda. Zabieram się za robotę. Odpierniczę jej takie śniadanko, że ho ho ho. Gotowanie to moja mocna strona, więc śniadanie będzie po królewsku.

Gdy posiłek był już gotowy, postanowił zakraść się do sypialni i obudzić Kamilę. Ta nie ukrywała zaskoczenia. W pewnym momencie jednak nastąpił zgrzyt. Poszło o tabletki, które dorzucił Maślak:

Nie wierzę, ja się tak starałem, a Kamila powiedziała, że kupiłem jej tabletki, bo myślę, że jest stara. To są witaminy! Pomyślałem o Twoim zdrowiu! – grzmiał. Po chwili skwitował: – Boże, kobiety to zawsze na odwrót.

Jesteście fanami Rafała Maślaka?


Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Komentarze

  • Gość pisze:

    Żeby zjeść śniadanie muszę najpierw umyć się i ubrać.Więc do łóżka to nie moja bajka.

  • anna pisze:

    postarzał sie i brak mu swierzosci…no i bronił bks nie lubie

  • Gość pisze:

    Taki live baby to zawsze mają proglemy nawet na czerwonym przejadą byle jechać a reszty nawet Bóg nie zrozumie jak mawia klasyk wilk i wilczyca są ze sobą razem od początku do końca nawet jak samica ma ciągle okres i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×