Rafał Maślak ma dwóch braci – młodszego już znamy, ale o starszym szybko nie usłyszymy. Ma żonę, córkę i w ogóle nie jest podobny do Mistera Polski. Zobaczcie zdjęcie

Bracia Rafała Maślaka

Bracia Rafała Maślaka

Rafał Maślak od niedawna aktywnie promuje w internecie i na salonach swojego młodszego brata Olka. Najwyraźniej Mister Polski widzi w nim potencjał na gwiazdę, bo nie dość, że 22-latek dostaje już propozycje występów w programach telewizyjnych, to startuje także w tegorocznych wyborach na najprzystojniejszego mężczyznę w Polsce. Zawodowo marzy także o karierze w modelingu, a próbkę umiejętności współpracy przed obiektywem zaprezentował chociażby podczas nagiej sesji w szczytnym celu.

 

Okazuje się, że Rafał i Olek mają jeszcze starszego brata, Tomasza. Mężczyzna odmawia zaproszeń w rodzinnym gronie do śniadaniowych programów, ponieważ nie chce być częścią machiny showbiznesu. Najważniejsze dla niego są rodzina – żona i córka. W przeciwieństwie do najmłodszego brata, nie jest podobny do Rafała. Zresztą, zobaczcie sami na poniższym zdjęciu (pierwszy o lewej).

 

Najstarszy brat Rafała Maślaka Tomasz Maślak

Najstarszy brat Rafała Maślaka Tomasz Maślak

 

Rafał i Olek Maślak

Rafał i Olek Maślak


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×