Szukaj

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już wybrali wspaniałe imię dla swojego synka! Jest bardzo oryginalne!

Rafał Maślak imię dziecka

Rafał Maślak imię dziecka

Jakie imię Rafał Maślak wybrał dla swojego syna?

Rafał Maślak niebawem zostanie ojcem. Już wiadomo, że jego żona Kamila Nicpoń urodzi syna. Mister Polski 2014 wybrał już piękne imię dla swojego potomka. Jakie?

Rafał Maślak niedawno świętował swoje 30 urodziny, podczas których Mister Polski 2014 podzielił się ze światem cudowną nowiną. Rafał wyjawił, że zostanie ojcem, a jego małżonka Kamila Nicpoń urodzi syna. Wówczas model nie zdradził jakie imię będzie nosił jego potomek. Maślak przetrzymał swoich fanów w lekkim napięciu, jednak nie wytrzymał i cała tajemnica wyszła już na jaw.

Rafał już wybrał piękne imię dla swojego dziecka. Wiadomo więc, że przystojniak nie stawia na tradycję, jego wybór jest bowiem dość oryginalny. Swój sekret model wyjawił w krótkiej rozmowie z Plotkiem. Już na wiosnę Maślak zostanie ojcem Maksymiliana.

Potomek to nie jedyna zmiana w życiu byłego mistera. Przyszły tata dostał także wspaniałą propozycję pracy w TVP. Gwiazdor już niebawem pojawi się w nowym tanecznym show Dance Dance Dance. Tym razem Maślak wykaże się swoim poczuciem rytmu – Maślak zamieni się w tancerza, a jego partnerką na parkiecie będzie zmysłowa Marcelina Zawadzka.

Ciekawe czy małżonka Rafała będzie zazdrosna o piękną gwiazdę TVP?

Przystojny Rafał Maślak w szczególny sposób świętuje swoje 30 urodziny! Ciężarna żona obdarowała go wyjątkowym prezentem!

Marcelina Zawadzka w stroju kurczaczka zaprezentowała swojego przystojnego partnera! Na ramówce TVP nie mieli sobie równych!

Rafał Maślak już niedługo zostanie ojcem! Komentarz Marceliny Zawadzkiej może zaskakiwać. „Ja ci współczuję” [WIDEO]


Rafał Maślak z ciężarną żoną w swoje 30 urodziny

Rafał Maślak z ciężarną żoną w swoje 30 urodziny

Ślubna sesja Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka

Ślubna sesja Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń – zdjęcia ze ślubu

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń – zdjęcia ze ślubu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×