Szukaj

Rafał Maślak z żoną kupili willę i pokazali ją przed kamerami w „Dzień Dobry TVN”. Opowiedzieli, dlaczego ukrywali swój związek

Rafał Maślak i jego żona Kamila w Dzień Dobry TVN odsłonili nieznane do tej pory kulisy związku. Jak przebiegała ich pierwsza randka, od kiedy się spotykają i jak wygląda ich nowy dom?
Rafał Maślak żona

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub w 2018 roku. Od pięciu miesięcy są rodzicami – powitali na świecie syna Maksymiliana. Obecnie małżonkowie są na etapie budowy domu, w którym zamieszkają. Chociaż są jeszcze gołe ściany, co pokazali w Dzień Dobry TVN, pomieszczenie wypełnia uczucie, którym darzą się zakochani.

Zobacz: Rafał Maślak przebrany za warszawskiego powstańca pręży się do zdjęcia podczas godziny „W”! Internauci nie mieli nad nim litości!

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń: gdzie się poznali?

Jak zaczęła się ich relacja? O początkach związku Rafał Maślak i Kamila opowiedzieli Agnieszce Jastrzębskiej. Okazuje się, że obecni małżonkowie poznali się na castingu do kalendarza jednego z klubów zielonogórskich. Chociaż Nicpoń od razu wpadła mężczyźnie w oko, na początku nie ujawniała zainteresowania, czym mu zaimponowała.

Zobacz: Rafał Maślak i Kamila Nicpoń ochrzcili swojego słodkiego synka Maksymiliana! Są wspaniałe zdjęcia z kościoła!

Rafałowi udało się jednak zaprosić dziewczynę na randkę. Spotkali się w Zielonej Górze i jak podkreślał Maślak tego dnia nie zapomni do końca życia. Wszystko przez fakt, że wówczas nie miał zbyt dużo pieniędzy i martwił się, czy wystarczy mu gotówki.

Pierwsza randka była w Zielonej Górze i to była randka, której nie zapomnę do końca życia, bo wtedy byłem zwykłym chłopakiem, który jeszcze nie miał za bardzo grosza przy duszy. Pojechaliśmy do Zielonej Góry, to było 50 km od mojej rodzinnej miejscowości. Zabrałem Kamilę na obiad i później do kina. I nie miałem więcej pieniędzy. W tym kinie nie mogłem się skupić na filmie, bo zastanawiałem się, czy będziemy szli gdzieś jeszcze, a ja miałem puste kieszenie.

Kiedy zaczynali być razem, mężczyzna nie miał na swoim koncie tytułu Mistera Polski. Przez długi okres musieli ukrywać swoją relację. Kiedy Rafał wychodził ze znajomymi, jego obecna żona siedziała sama w domu i cierpliwie na niego czekała:

Moja kariera parła do przodu, a Kamila musiała to wszystko ukrywać. Oficjalnie musiałem być wolny, więc nawet nie mogliśmy razem się nigdzie pojawiać. Mieliśmy próbę przetrwania – podkreślał Rafał.

Jak przyznaje ukochana Maślaka, wcale nie było to łatwiej.

Ciężko było, bo nie miałam dużo znajomych w Warszawie. Rafał chodził na imprezy, gdzie nabierał nowych znajomości i parł do przodu z karierą. Ja jednak praca i dom, na tym się zamykało. Zanim kogoś, to trochę minęło – dodała Kamila.

Na szczęście jednak teraz para nie musi ukrywać się z łączącym uczuciem i mogą publicznie pokazywać swoje szczęście.

Zobacz: Rafał Maślak dostał dużą rolę w najpopularniejszym serialu TVP! Razem z nim do obsady dołączy ktoś jeszcze!


Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na ślubie Ewy Mielnickiej

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na ślubie Ewy Mielnickiej

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na ślubie Ewy Mielnickiej

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na ślubie Ewy Mielnickiej

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - święta 2016, zdjęcia

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - święta 2016, zdjęcia

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×