Córka Rafała Maślaka trafiła do szpitala. Żonę mistera spotkała bardzo nieprzyjemna sytuacja. Opowiedział o problemach z łóżkiem i posiłkami

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak poinformował, że jego córka trafiła do szpitala, gdzie opiekuje się nią mama, Kamila. Żonę mistera spotkała jednak bardzo nieprzyjemna sytuacja. Co się stało?

Rafał Maślak trzy lata temu stanął na ślubnym kobiercu. Poślubił Kamilę Nicpoń. Urządzili huczne wesele, na które zaprosili mnóstwo osób. Rok po ślubie do ich rodziny dołączył Maksymilian. Od niedawna chłopiec sprawdza się w roli starszego brata. W sierpniu do rodziny dołączyła Michalina, czym dumni rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych.

Maślak podzielił się zdjęciem z synem i córką. Zdradził, że gdy pierwszy raz zobaczył swoje drugie dziecko, bardzo się wzruszył:

Dostałem od Kamili zdjęcie na którym pierwszy raz zobaczyłem swoją córeczkę. Od razu zadzwoniłem! Kiedy odebrała, nie wytrzymałem, rozpłakałem się jak dziecko. Wszystkie emocje zeszły, zamieniły się w jedno wielkie szczęście. Na pierwsze odwiedziny musiałem poczekać jeszcze dobę, wtedy pierwszy raz dotknąłem i przytuliłem Michasie.

Rafał Maślak poinformował, że jego córka trafiła do szpitala

Maślak stara się być w stałym kontakcie z internautami. Aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. Tak jak we wtorkowy poranek, gdy nagrał relację na Instastory. Przekazał, że jego córka trafiła do szpitala. Towarzyszy jej mama, Kamila. Żonę mistera spotkała jednak bardzo nieprzyjemna sytuacja – noc musiała spędzić śpiąc na fotelu:

Generalnie już wszystko jest ok, ale rozbawiło mnie wczoraj zdjęcie, które wysłała mi Kamila, swojego łóżka. Nie mieliśmy pojęcia, że przyjmując dziecko, mamy muszą spać na fotelu. Tak wygląda łóżko Kamili. Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że tak jest.

Na szczęście małżonkowie znaleźli rozwiązanie, które zapewni Kamili większy komfort. Gwiazdor kupił dla niej materac, który pozwoli jej swobodnie wypocząć. Rafał Maślak zdradził też, że zadbał o jedzenie dla żony:

Na szczęście można zabrać ze sobą jakiś minimaterac. Pierwszą noc Kamila musiała przespać na fotelu. Żartowała, że spędziła noc jak w samolocie. Dzisiejsza noc na pewno będzie wygodniejsza. Rusza pogotowie jedzeniowe. Catering, bo tam nie ma jedzenia. Upiekłem też ciasto, mam nadzieję, że będzie zadowolona.

Trzeba przyznać, że taki troskliwy mąż to skarb.


Rafał Maślak zdradził, że jego córka trafiła do szpitala

Rafał Maślak zdradził, że jego córka trafiła do szpitala

Rafał Maślak zdradził, że jego córka trafiła do szpitala

Rafał Maślak zdradził, że jego córka trafiła do szpitala

Rafał Maślak zdradził, że jego córka trafiła do szpitala

Rafał Maślak zdradził, że jego córka trafiła do szpitala

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szkoda ,że nie byliście na Marszałkowskiej ,gdzie moja córka nastoletnia leżała głowa przy nogach chlopca i na jednej sali z chłopcami, przechodzic trzeba było bokiem… duchita i smróď …były to dzieci z zapaleniem mięśnia sercowego i czekające na przeszczep…obok w sali maleńkie dzieci i matki spały na materacach pod łozeczkami…było to zanim szpital przeniósł się na Banacha. Lekarze świetni i leczenie też, ale nigdy w życiu nie zapomnimy tego widoku i już nigdy w dwudziestym pierwszym wieku nie chcielibyśmy tego przeżyć…

 • Wioletta pisze:

  Niestety potwierdzam, jak leżałam z córką też spałam na krześle, nawet nie na fotelu. Widać zalęzy od szpitala.

 • Api pisze:

  Królewicz mister się obudził 😂🙀😀 to trzeba było ość do prywatnego szpitala jak się rzeczywistość nie podoba

 • Api pisze:

  Królewicz mister się obudził 😀 to trzeba było ość do prywatnego szpitala jak się rzeczywistość nie podoba

 • Zosia pisze:

  Szok, serio matki w szpitalach śpią na fotelach przy łóżkach dzieci, kłamie ja mialam łóżko, panie których dzieci leżały na oddziale miały identycznie, każda z nas miala do dyspozycji osobny pokój z łazienką, mini kuchnią,nie było tego miejsca dużo bo ze 40m2 i na tym metrażu spanie kuchnią i łazienka, ale wiadomo to nie urlop w hotelu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×