Nowa afera w show-biznesie. Komentarz Mikołaja Lizuta o chłopaku Basi Pasek rozwścieczył Rafała Maślaka. Mister Polski oburzony: „Rynsztok na wizji!”

Rafał Maślak i Mikołaj Lizut kłótnia

Rafał Maślak i Mikołaj Lizut kłótnia

Rafał Maślak oburzony komentarzem Mikołaja Lizuta o modelach

W poniedziałkowym programie Na językach doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy komentatorami. Znany z ostrego języka Mikołaj Lizut skomentował pracę Polaków w modelingu. Przy okazji uderzył w partnera koleżanki z programu, Basi Pasek. Dziennikarz uważa, że zwód modela nie wymaga zbyt wielkich umiejętności:

Podobno Polska słynie z talentów w modelingu. A jaka to ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa? (…) Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Jaki, ku***, talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną dupę. To jest jakieś pieprzenie bez sensu. Wystarczy mieć ładnego ryja! – powiedział Lizut

Zobacz: Basia Pasek broni chłopaka modela w „Na językach”

Całą sprawę skomentował Rafał Maślak. Model nie krył oburzenia zachowaniem dziennikarza radiowego. Na Facebooku napisał:

Żal.pl
Dżentelmen pełną gębą…
Rynsztokowe słownictwo na wizji, poglądy jak ze średniowiecza i kompletny brak wiedzy w temacie

Póki co, Mikołaj Lizut nie odpowiedział Maślakowi.

Zapowiada się kolejna wojna w show-biznesie. Czekamy na dalszy rozwój sytuacji i pozdrawiamy przystojnego chłopaka Basi Pasek 🙂

Rafał Maślak odpowiada Lizutowi

Rafał Maślak odpowiada Lizutowi

Mikołaj Lizut na Balu Dziennikarzy

Mikołaj Lizut na Balu Dziennikarzy

Barbara Pasek broni chłopaka Karola Niziołka

Barbara Pasek broni chłopaka Karola Niziołka


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×