Syn Rafała Maślaka skończył 3 lata. Tak wyglądały urodziny chłopca. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Rafał Maślak, Kamila Nicpoń i Maksymilian

Rafał Maślak, Kamila Nicpoń i Maksymilian

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z 3. urodzin syna. Jak wyglądało przyjęcie i co nie poszło zgodnie z planem? Mister Polski wszystko dokładnie zrelacjonował w internecie.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń od 2015 roku tworzą parę. Zakochani poznali się na planie teledysku do utworu Zaczepka, który wykonuje zespół disco-polo Soleo. Oboje wcielili się w głównych bohaterów, a następnie ich relacja przeniosła się do życia realnego. Trzy lata później zdecydowali się na ślub. Ceremonia odbyła się pod Warszawą. Wśród zaproszonych nie zabrakło gwiazd z pierwszych stron gazet – m.in. Antoniego Królikowskiego, Julii Wieniawy czy Marceliny Zawadzkiej.

Para zdecydowała się również na powiększenie rodziny. W 2019 roku urodził się ich syn, któremu nadali imię Maksymilian. W ubiegłym roku dołączyła do niego siostra – Michalina. Rafał jakiś czas temu dość mocno został skrytykowany za niebezpieczną zabawę z dziećmi. Zarzucono mu wyrządzanie krzywdy pociechom – więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Głośno było także o groźbach, które wypisywała do Maślaków szalona internautka. Kobieta życzyła ich dzieciom śmierci. Kamila nie pozostała obojętna na przerażające wiadomości i od razu zgłosiła sprawę na policję. Obawia się jednak, że osoba, która dopuściła się tego czynu, nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.

Syn Rafała Maślaka skończył 3 lata. Zdjęcia z przyjęcia urodzinowego

Syn Rafała i Kamili skończył dziś 3 lata, o czym mister nie omieszkał poinformować w mediach społecznościowych. Przystojniak postanowił zrelacjonować przyjęcie urodzinowe, które wspólnie z żoną zorganizował chłopczykowi. Tort, na którym znalazły się beziki, starta czekolada oraz m&m’sy, na tę wyjątkową okazję przygotowała babcia Maksa.

Chłopczyk nie ukrywał zadowolenia, mimo że nie wszystko poszło po jego myśli. Próbował zdmuchnąć świeczki, jednak bezskutecznie. Cierpliwie powtarzał czynność, a ojciec zagrzewał go do boju:

Dmuchaj! Mocno! Jeszcze raz – krzyczał Rafał.

Po chwili okazało się, że Maks trzyma w buzi cukierka, co utrudniało mu dmuchanie. Ostatecznie uporał się z tym zadaniem, za co zebrał brawa od gości.

Na przyjęciu pojawiła się najbliższa rodzina chłopca. Więcej zdjęć dostępnych jest w naszej galerii.


Rafał Maślak pokazał przyjęcie urodzinowe syna

Rafał Maślak pokazał przyjęcie urodzinowe syna

Rafał Maślak pokazał przyjęcie urodzinowe syna

Rafał Maślak pokazał przyjęcie urodzinowe syna

Rafał Maślak pokazał przyjęcie urodzinowe syna

Rafał Maślak pokazał przyjęcie urodzinowe syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×