Szukaj

Rafał Maserak pokazał rozczulające zdjęcie z synkiem. Leon niebawem skończy pierwszy miesiąc

Rafał Maserak pokazał nowe zdjęcie z sesji z synkiem i podzielił się przemyśleniami młodego ojca. Leon niebawem skończy miesiąc.
Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak jest chyba najbardziej szczęśliwym tatą na całym Instagramie. Odkąd na świecie pojawił się jego synek Leon, tancerz co chwilę obdarowuje nas uroczymi zdjęciami ślicznego chłopca. Przypomnijmy, że partnerka Rafała, Małgorzata Lis, urodziła na początku marca.

Rafał Maserak to zaangażowany tata

Od czasu ogłoszenia przez Rafała pod koniec 2019 roku, że jego ukochana jest w ciąży, mogliśmy obserwować, z jak wielką radością wyczekuje narodzin swojego syna. Dumny tata był obecny przy porodzie, a moment przyjścia na świat dziecka opisał w jednym z postów. Wyraził w nim ogromny podziw nie tylko dla swojej narzeczonej, ale również dla innych kobiet, które decydują się na poród siłami natury.

Hello World!
Mój świat stanął na głowie!! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu! Podziwiam moją narzeczoną, która podjęła się urodzić naszego syna siłami natury – każda kobieta, która to robi jest wielka! Wielki szacun! To wspaniałe uczucie – napisał tancerz kilka dni po narodzinach syna.

Rafał Maserak z synem

Rafał pochwalił się kolejnym uroczym zdjęciem swojego nowo narodzonego synka. Fotografia została wykonana podczas profesjonalnej sesji. Tancerz trzyma swoje maleństwo na rękach i czule całuje je w czółko. Patrząc na to zdjęcie, można się po prostu rozpłynąć.

A my przytulamy się, kąpiemy się, zmieniamy pieluchę i poznajemy siebie! Mamy dużo czasu dla Siebie,słuchamy ulubionych kołysanek i siedzimy w domu! Najbardziej brakuje nam wspólnych spacerków, ale pozytywnie myślimy, że za jakiś czas nadrobimy.

Miejmy nadzieję, że Rafał jak najszybciej będzie mógł zabrać małego Leona na długi spacer.


Rafał Maserak z synem Leonem

Rafał Maserak z synem Leonem

Rafał Maserak

Rafał Maserak z synkiem

Rafał Maserak w sesji z ciężarną partnerką

Rafał Maserak w sesji z ciężarną partnerką

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×