Rafał Maserak na spacerze z synkiem. Dumny tata wozi swojego maluszka w luksusowym wózku

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak skorzystał z otwarcia parków i lasów. Wybrał się na spacer z synkiem, nie zapomniał o odpowiedniej ochronie przed koronawirusem. Jaki wózek wybrał dla synka?

Rafał Maserak na pewno znajduje się w gronie najbardziej szczęśliwych, świeżo upieczonych ojców na Instagramie. Widać, że synek Leon zawładnął jego światem. Tancerz co chwilę obdarowuje nas uroczymi zdjęciami ślicznego chłopca. Przypomnijmy, że partnerka Rafała, Małgorzata Lis, urodziła na początku marca. Jest to ich pierwsze dziecko.

Syn Rafała Maseraka skończył miesiąc

Rafał bardzo chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami z synkiem. Niedawno postanowił zrobić przyjemność swoim fanom i opublikował nową fotografię. Miał ku temu świetną okazję, gdyż Leoś skończył wtedy swój pierwszy miesiąc. Dumny tata pozował w łóżku, trzymając malucha w ramionach. Na głowie Rafała zauważyć można było nową fryzurę, którą tancerz zrobił sobie całkiem sam.

Do posta dumny ojciec dodał pokrzepiające słowa, które są tak ważne w obecnej sytuacji w Polsce. Poradził, by jak on cieszyć się małymi rzeczami, gdyż nie wie, jaka będzie przyszłość. Dodał także, że jest w szoku, jak szybko rośnie i zmienia się Leon.

Sytuacja nie jest dla nikogo łatwa, dużo osób martwi się o swoją przyszłość i to, co będzie gdy to wszystko się skończy … też mam to z tylu głowy, ale staram się cieszyć małymi rzeczami! Mój synek skończył wczoraj miesiąc. Jestem w szoku, jak szybko się zmienia! Trzymajcie się ciepło!

Rafał Maserak na spacerze z synkiem w parku

Od 20 kwietnia polski rząd zdecydował się na złagodzenie niektórych przepisów wprowadzonych w związku z obecnie panującą pandemią koronawirusa. Został zniesiony między innymi zakaz poruszania się po parkach czy lasach.

Rafał Maserak z wielką przyjemnością wykorzystał tę sytuację i wybrał się na spacer z synkiem do pobliskiego parku. Nie zapomniał przy okazji wyjścia o ochronie przeciwwirusowej. Nie wybrał maseczki, jednak zamiast niej jego twarz zasłaniała czerwona chusta. Jest to jedna z opcji, którą możemy wybrać, stosując się do nowych wytycznych Rządu.

Nareszcie! W końcu możemy iść na legalny spacer z synkiem do parku, to wyjątkowa chwila w naszej wspólnej codzienności bo Leo urodził się kilka dni przed ogłoszeniem kwarantanny! A Wy skorzystaliście z możliwości spaceru w parku czy nadal jesteście w domu? – napisał Rafał.

Wózek syna Rafała Maseraka

Uwagę obserwatorów przykuł wózek synka Rafała Maślaka. Jak się okazuje, wybrał on model Priam marki Cybex, który jest niezwykle popularny wśród celebrytów. Wybrała go również Ola Jordan dla swojej córeczki. Oba modele różnią się jedynie kolorem. Ola wybrała uniwersalną czerń, natomiast Rafał zdecydował się na kolor khaki. Cena wózków wacha się od 5 do 6 tysięcy złotych.


Rafał Maserak na spacerze z synem

Rafał Maserak na spacerze z synem

Priam Khaki Green - wózek Rafała Maseraka
Rafał Maserak - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Rafał Maserak - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×