Szukaj

Rafał Maserak podjął decyzję w sprawie ślubu. Kiedy powie „tak” swojej pięknej partnerce?

Rafał Maserak przełożył ślub na bliżej nieokreśloną przyszłość. Co miało wpływ na jego decyzję? Jak odnajduje się w roli taty? 
Rafał Maserak - ślub

Rafał Maserak - ślub

Rafał Maserak w tym roku został tatą. Wraz z Małgorzatą Lis doczekali się synka, Leonka, który pojawił się na świecie dwa dni przed startem jedenastej edycji programu Taniec z gwiazdami. Nie zabrakło więc gratulacji i prezentów od pozostałych uczestników show.

Tancerz skupia się w pełni na wychowywaniu dziecka, co jakiś czas dzieląc się ze swoimi fanami zdjęciami, na których zdradza kulisy ojcostwa. Jakiś czas temu pokazał wózek, który kupił dla synka, później pokazał, że wybrał się z nim na spacer.

Rafał Maserak przekłada ślub. Dlaczego?

Chociaż jeszcze do niedawna kolorowa prasa donosiła, że Rafał i Małgorzata wkrótce wezmą ślub, wiadomo, że świeżo upieczeni rodzice wstrzymali się z tą decyzją. Dlaczego? Powodem jest epidemia koronawirusa. W Polsce trwa od miesiąca, nie zanosi się jednak, by skończyła się szybko:

Obecne okoliczności nie sprzyjają temu, by brać ślub. Lepiej będzie, jak skupimy się na wychowywaniu syna — powiedział Maserak w rozmowie z Twoim Imperium.

Rafał Maserak z synem Leonem

Rafał Maserak z synem Leonem

Jak Rafał czuje się w nowej roli? Jak zdradził tancerz, wydaje mu się, że bardzo dobrze, chociaż ostateczną ocenę pozostawia swojej partnerce:

Wszystkie czynności pielęgnacyjne mam opanowane do perfekcji. Chociaż nie wątpię, że więcej na ten temat będzie miała do powiedzenia mama Leona.

Maserak dodał, że zbliżające się święta Wielkanocne spędzi z synkiem i jego mamą. Nie chcą ryzykować zdrowia swojego i bliskich, dlatego pozostaną w domu.

Zobacz także: Rafał Maserak drastycznie zmienił fryzurę. Leon śpi, a jego ojciec szaleje z maszynką do golenia


Rafał Maserak - jaki wybrał wózek dla syna?

Rafał Maserak - jaki wybrał wózek dla syna?

Rafał Maserak pokazał kolejne zdjęcia dziecka

Rafał Maserak pokazał kolejne zdjęcia dziecka

Rafał Maserak

Rafał Maserak z synkiem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×