Rafał Maserak pęka z dumy i chwali się pierwszymi pracami syna. Leo jest mały, a już bardzo zdolny. To artystyczna dusza

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak w piękny sposób uczcił wczorajszy Dzień Babci. Spotkał się z ukochaną babcią i pokazał rysunki, które przygotował jego synek. Tata Leonarda pęka z dumy. 

Rafał Maserak zdobył ogromną popularność dzięki programowi Taniec z Gwiazdami. Zdecydowanie można go nazywać weteranem tego formatu, ponieważ w popularnym show wziął udział aż 23 razy. Po Kryształową Kulę sięgnął zaledwie dwa razy, kiedy format emitowano jeszcze w stacji TVN. Pierwszy raz wygrał show w parze z Anną Muchą, a kolejny, gdy jego partnerką na parkiecie była Julia Kamińska.

Wielokrotnie jednak stawał na drugim miejscu i walczył o najwyższą wygraną. Aż 5 razy był w ścisłym finale. W ostatniej edycji trenował razem z Kajrą i po raz kolejny otarł się o główną nagrodę.

Dla mnie zwycięstwo to drugie miejsce. Ja nic więcej nie mogę osiągnąć. Dla mnie drugie miejsce to jest mega sukces. Całe życie drudzy. Ja już z tym żyje – mówił przed kamerą.

Rafał Maserak pochwalił się pierwszymi pracami syna

Rafał nie tylko na stałe zadomowił się w show-biznesie i zyskał ogromną liczbę fanów, ale może pochwalić się szczęściem w życiu prywatnym. Po kilku nieudanych związkach u jego boku pojawiła się w końcu ta jedyna. Od kilku lat jest szczęśliwie zakochany w Małgorzacie Lis. W 2020 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Chłopiec o imieniu Leo urodził się, gdy jego tata rozpoczął pracę na planie kolejnej edycji tanecznego show.

Od momentu narodzin synka Maserak nie widzi poza nim świata. Maluch jest jego oczkiem w głowie. Rafał aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i chwali się tam też kolejnymi zdjęciami synka. Z okazji obchodzonego wczoraj Dnia Babci i dzisiejszego Dnia Dziadka mały Leo wykonał swoje pierwsze laurki. Dumny tata postanowił pokazać je fanom.

Pierwsze laurki dla Babci i Dziadka. Dzieło Leonarda – napisał w sieci publikując rysunki synka.

Chłopiec użył wielu kolorów farb i stworzył małe arcydzieło. Rafał pochwalił się też zdjęciem z ukochaną babcią Jadzią. Widać, że łączy ich szczególna więź. Kadry zobaczycie w naszej galerii.


Rafał Maserak pokazał prace syna

Rafał Maserak pokazał prace syna

Rafał Maserak pokazał prace syna

Rafał Maserak pokazał prace syna

Rafał Maserak z babcią

Rafał Maserak z babcią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×