Szukaj

Rafał Maserak pochwalił się domem, który za chwilę będzie wyglądał zupełnie inaczej. Szykują się spore zmiany

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak, niegdyś najbardziej kochliwy tancerz nie tylko się ustatkował, ale niedawno został ojcem, a teraz pokazał mieszkanie w czasie remontu.

Świetny i uwielbiany tancerz Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami przez lata kariery i błyszczenia na czerwonym dywanie łączony był z wieloma kobietami. Najsłynniejszy był chyba jego związek z Małgorzatą Foremniak, która dla niego odeszła od swojego męża, Waldemara Dzikiego. Po kilku latach para rozstała się. Potem Rafała Maseraka łączono z Anitą Leśniak-Kopiec i Weroniką Marczuk.

Kochliwy tancerz przez wiele lat dostarczał materiału kronice towarzyskiej, aż wreszcie kilka lat temu trafił na miłość swojego życia. Zakochany był tak bardzo, że już planował ślub. Jak zapowiadał tancerz, impreza miała być huczna, z przytupem, tradycyjnie i po polsku.

Ja jestem Polakiem z krwi i kości, więc wesele musi być z przytupem! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i moimi dziadkami. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich ją robimy – zapowiadał rok temu w Fakcie.

Póki co, do wesela nie doszło. Za to na świecie pojawił się synek Rafała Maseraka i jego narzeczonej Małgorzaty Lis. Leonard urodził się 4 marca 2020, a więc tuż przed kwarantanną.

Od zawsze, kiedy marzyłem o dziecku, chciałem córce dać na imię Lea, a synowi Leonard. Cudownie się złożyło, bo mój pradziadek miał na imię Leonard i tak samo dziadek mojej narzeczonej – powiedział Rafał Maserak w Party.

Remont w domu Rafała Maseraka

Teraz Rafał śpieszy się z remontem, żeby mały Leonek dorastał w urządzonym mieszkaniu. Niestety, remont to nie jest prosta sprawa. Maserak narzeka na tysiące decyzji, jakie trzeba podjąć każdego dnia. A w dodatku wciąż obowiązuje część obostrzeń, które także nie ułatwiają przeprowadzenia remontu.

Jakby nam było mało zmian to jeszcze postanowiliśmy zawalczyć z urządzeniem nowego domku dla naszej rodziny! Trudny to czas na takie „zmiany” ale liczę, że już niedługo wszystko wróci do normy. Wybieramy płytki, podłogi, armaturę itp. Omg! Nie jest to łatwy wybór, Help! – napisał Maserak pod zdjęciem rozbebeszonej kuchni.

Na zdjęciu tancerz zrobił śmiesznie przerażoną minę, jakby za chwilę te wszystkie remontowe decyzje miały go pokonać. Ale chyba da radę? Jak myślicie?


Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Rafał Maserak - jak gwiazdy spędzają Wielkanoc 2020?

Rafał Maserak z synkiem

Rafał Maserak z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×