Szukaj

Syn czy córka? Rafał Maserak przekazał radosną nowinę!

Rafał Maserak będzie ojcem

Rafał Maserak będzie ojcem

Rafał Maserak przekazał wspaniałą wiadomość, za którą zebrał gratulacje od fanów i gwiazd. Tancerz nie posiada się z radości, a wszystko ma związek z ciążą jego partnerki, Małgorzaty Lis.

Fani Rafała Maseraka oszaleli z radości razem z nim, gdy pod koniec 2019 podzielił się na Instagramie wspaniałą nowiną. Tancerz ogłosił, że jego partnerka spodziewa się dziecka.

Będę tatą. Już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Szczerze nie mogę się doczekać – napisał.

Małgorzata Lis dokonała niemożliwego – z wiecznego imprezowicza i bawidamka, zamieniła Maseraka w oddanego partnera, który coraz częściej przebąkiwał o tym, że chciałby już założyć rodzinę. I wreszcie, po sześciu latach związku, doczekał się!

Dziś przystojniak z Tańca z gwiazdami podzielił się z internautami kolejną wspaniałą wiadomością. Zdradził płeć dziecka, które przyjdzie na świat w ciągu kilku najbliższych dni.

Rafał Maserak zdradził płeć dziecka. A co z imieniem?

Rafał Maserak na Instagramie opublikował zdjęcie z balonem ze wszystkomówiącym napisem: „Oh boy”. Tym samym jasno dał do zrozumienia, że urodzi się mu syn. Dawny casanova nie może się też doczekać, kiedy weźmie swojego potomka w ramiona. Ale zaznacza, że będzie musiał jeszcze na to trochę poczekać.

Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz SYNEK. Czekamy na Ciebie ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy a my szykujemy Ci tu gniazdko – napisał przyszły ojciec.

Na razie gwiazdor nie zdradził, jakie imię otrzyma jego pierworodny. Wiadomo jednak, że decyzja w tej sprawie zapadła już jakiś czas temu.

A co ze ślubem? O ile Rafał jest otwarty, jeśli chodzi o ciążę ukochanej, o tyle o sformalizowaniu związku na razie rozmawiać nie zamierza. Nie wiadomo więc, czy plotki o tym, jakoby ceremonia już się odbyła w wielkiej tajemnicy są prawdziwe, czy może przyszli rodzice wstrzymają się z nią do czasu, aż ich pociecha pojawi się na świecie. Kto wie, może 2020 będzie przełomowy dla nich pod więcej niż jednym względem…

Zobacz także: Rafał Maserak zatęsknił za zmysłową Małgorzatą Foremniak! Po latach od ich romansu pokazał wspólne intymne zdjęcie!


Rafał Maserak spodziewa się syna

Rafał Maserak spodziewa się syna

Rafał Maserak zostanie tatą

Rafał Maserak zostanie tatą

Rafał Maserak i Małgorzata Lis

Rafał Maserak i Małgorzata Lis

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×