Rafał Maserak miał wypadek, jadąc z rodziną. Nagranie mocno poturbowanego samochodu trafiło do sieci. W jakim są stanie?

Rafał Maserak

Rafał Maserak

Rafał Maserak miał wypadek samochodowy podczas rodzinnej wycieczki. W sieci można zobaczyć nagranie mocno uszkodzonego samochodu. Jak czuje się tancerz i jego rodzina?

Rafał Maserak jest fanom doskonale znany z programu Taniec z Gwiazdami. Jest on weteranem tego show i na parkiecie pojawił się aż 23 razy. Program udało mu się wygrać jedynie dwukrotnie, gdy był jeszcze emitowany w stacji TVN. Pierwszy raz po Kryształową Kulę sięgnął w duecie z Anną Muchą. Po raz kolejny trafiła ona do jego rąk, gdy trenował Julię Kamińską.

Aż 5 razy był drugim miejscu, a podczas ostatniego finału, który miał miejsce w miniony poniedziałek, ponownie otarł się o wygraną. Tym razem towarzyszył na parkiecie Kajrze. Tuż po ogłoszeniu wyniku taneczna para na gorąco skomentowała werdykt widzów w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Dla mnie zwycięstwo to drugie miejsce. Ja nic więcej nie mogę osiągnąć. Dla mnie drugie miejsce to jest mega sukces. Całe życie drudzy. Ja już z tym żyje – mówił przed kamerą.

Rafał Maserak miał wypadek. Pokazał zdjęcia uszkodzonego samochodu

Rafał ostatnie tygodnie spędził na planie Tańca z Gwiazdami i sali treningowej. Tancerz już latem rozpoczął intensywne próby, by jak najlepiej przygotować żonę Sławomira do występu przed publicznością. W programie zaprezentowali się wręcz doskonale. Wielokrotnie otrzymywali najwyższe noty, jednak w finale zabrakło im odrobiny szczęścia i Kryształową Kulę zgarnęli ich konkurenci, czyli Piotr Mróz w duecie z Hanną Żudziewicz.

Rafał po intensywnej pracy chciał w końcu poświęcić czas swojej rodzinie. Przypomnijmy, że tancerz w zeszłym roku po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszedł jego synek Leo. Razem z partnerką Małgorzatą Lis są zapatrzeni w chłopca i nie widzą poza nim świata. Korzystając z pięknej jesiennej pogody, dumny tata postanowił zabrać rodzinę na wypad za miasto. O mały włos a ich plany skończyłyby się tragedią. Pod rozpędzony samochód na drogę wyskoczył łoś. Tancerz o wszystkim opowiedział w social mediach.

Miało być tak pięknie, miał być odpoczynek, a tu niestety łoś pokrzyżował plany. Na szczęście nic nam się nie stało – mówi w sieci.

Auto mocno ucierpiało, a dalsza jazda była niemożliwa, obok czekała już laweta wezwana na miejsce zdarzenia. Uczestnik tanecznego show chciał pokazać fanom uszkodzenia na masce i opublikował w sieci krótkie nagranie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Rafał Maserak miał wypadek

Rafał Maserak miał wypadek

Rafał Maserak miał wypadek

Rafał Maserak miał wypadek

Rafał Maserak miał wypadek

Rafał Maserak miał wypadek

Komentarze

 • Gość pisze:

  No to dobrze ze nic ci się nie stalo

 • Gość pisze:

  Taki live kariera rodzina mąź źona dzieci dom auto a polskie drogi mają inny świat wystarczy przejechać do wrocka z czech i spierd..lony cały dzień jak mówi klasyk z drzewem nie wygrasz lep4ej wjechać w pole i to tyle

  • Suwerenny pisze:

   Nie ma nic o łosiu.Skoro przeżył to jest dowodem na to jak gówniane robią teraz samochody. Pozdrawiam posiadaczy Volvo produkowanych do 2007r. Wiecie dlaczego.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×