Partnerka Rafała Maseraka jest w ciąży! Znajomi z pracy sprzedali szczegóły do tabloidu

Rafał Maserak będzie ojcem

Rafał Maserak będzie ojcem

Rafał Maserak i Małgorzata Lis są parą od 6 lat, ale pilnują swojej prywatności. Informacji o ciąży nie udało się jednak utrzymać w tajemnicy.

Rafał Maserak, którego doskonale znają fani Tańca z Gwiazdami niedługo zostanie tatą. Tancerz, który uchodzić może za przebojowego śmieszka, niedługo będzie musiał spoważnieć. W jego życiu szykują się wielkie zmiany!

Zobacz: Rafał Maserak i Joanna Lazer odpadli z „Tańca z Gwiazdami”. Nie takiego wyniku spodziewała się gwiazda: „Jestem zaskoczona” [WIDEO]

Małgorzata Lis w ciąży. Kto ujawnił informację?

Informacja o ciąży obiegła wczoraj portale plotkarskie, a dziś Fakt potwierdza. Rafał Maserak i jego partnerka spodziewają się dziecka!

Pani Małgorzata od niedawna przebywa na urlopie macierzyńskim. Jej obowiązki przejęła nowa osoba – powiedział informator Faktu pracujący w kancelarii prawniczej, w której Małgorzata Lis zajmowała się administracją.

Przyszły tata nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. Na jego profilu z resztą nie ma nawet wspólnych zdjęć z ukochaną. Tancerz dużo chętniej pokazuje psa… Przyszli rodzice chronią swoją prywatność. My życzymy im rodzinnego szczęścia i pięknych chwil, których już niedługo doświadczą.

Zobacz: Rafał Maserak zatęsknił za zmysłową Małgorzatą Foremniak! Po latach od ich romansu pokazał wspólne intymne zdjęcie!

Rafał Maserak i Małgorzata Lis

Rafał Maserak i Małgorzata Lis

A co dalej? Czy zakochani planują ślub? Rafał jest jak najbardziej na tak!

Ja jestem Polakiem z krwi i kości, więc wesele musi być z przytupem! Ma być wódeczka, śledzik na stole, disco polo i Zenek! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i moim dziadkiem. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich to robimy – mówił jakiś czas temu w Fakcie.

Wizja takiego wesela chyba nie spodobała się jego wybrance:

Mamy z Gosią różne opinie na temat wesela, więc musimy to przedyskutować i się dogadać. Wkrótce zajmiemy się tym tematem  – dodał.

Wygląda jednak na to, że najpierw dziecko – potem ślubne ceremonie.

Jesteście pierwszym portalem, w którym dementuję – w tym roku nie będę zmieniał stanu cywilnego – powiedział Maserak w rozmowie z JastrząbPost.pl

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła “Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]


Rafał Maserak o ślubie z Małgorzatą Lis

Rafał Maserak o ślubie z Małgorzatą Lis

Joanna Lazer i Rafał Maserak

Joanna Lazer i Rafał Maserak

Rafał Maserak, Macademian Girl – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Rafał Maserak, Macademian Girl – 9. odcinek Tańca z gwiazdami 9

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×