Rafał Kowal z „Rolnik szuka żony 2” jest zakochany! Zaapelował do fanek, a te… są zbulwersowane!

Rafał Kowal z „Rolnik szuka żony 2.” jest zakochany

Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych i najbardziej emocjonujących programów rozrywkowych w Polsce. Kilka miesięcy temu odbył się ślub Ani i Grzegorza, a na uroczystości pojawili się także inni uczestnicy show. Wśród gości nie zabrakło Rafała Kowala, który przyszedł z tajemniczą kobietą. Okazało się, że jest nią Olivia, jedna z uczestniczek programu.

O tym, że Rafał jest szczęśliwie zakochany świadczy przede wszystkim jego ostatni post opublikowany na Facebooku:

Szanowne:* Nie szukam już żony, jestem zakochany z wzajemnością. Uszanujcie proszę moją prywatność, zaoszczędzicie mój czas na zerkanie na messendżera i pytania typu ,, jak Ci się układa po programie”. A co jak się dowie Twój chłopak ?? Mam swoje życie i żyję, jak chcę. Nie będę zmieniał imienia i nazwiska na prywatnym profilu fb, bo ja to JA. Dalej ten sam człowiek, co sprzed roku. Byłem, wystąpiłem, nie znalazłem, dziękuję K.S. za szansę i doświadczenie. Na ulicy, pośmiejemy się, pogadamy o starych karabinach. Why not ? Ale tutaj nie. Dziękuję za zrozumienie. Cytując klasyka…. Thank You from the mountain. Liczę na wyrozumiałość. Dzisiaj był mega deszcz. Na spontanie wymyśliłem. Pojedziemy tam, gdzie kierunek wskaże Słońce. Jedź ze mną. Nie bój się nawet, gdy będzie padać. Pozbieram wszystkie krople i wrzucę je sobie za kołnierz. Obiecuje Ci Kochanie. Ze mną nie zmokniesz ?Tyle w temacie. Pozdrawiam. Rafał Kowal

Ta wiadomość nie spodobała się jednak miłośniczkom słynnego rolnika. Niektóre zbulwersowały się na wieść, że Rafał odrzuca ich zaloty:

Nie kumam, a to ten profil to już przyspawany do człowieka na wieki? Nie można zlikwidować? Znikną powiadomienia. A prywatny starczy zablokować a niechciane akcje ignorować. Ja bym powiedziała – mażesz się Rafał, znowu 😉 i brakuje Ci wyobraźni (mając pretensje o konsekwencje własnych decyzji, konsekwencje, które jednak były do przewidzenia – tu > publiczne zainteresowanie).

Wygląda na to, że Rafał nie może opędzić się od kobiet. Ciekawe, co na to Olivia?

Zobacz: Grzegorz z Rolnik Szuka Żony zdradził, jak nazwie swoją córkę! Jest tradycjonalistą dlatego…

Zobacz: Znamy pierwszego uczestnika programu „Rolnik szuka żony 3”. Do sieci wyciekło zdjęcie

Rafał Kowal z "Rolnik szuka żony 2." zaapelował do fanek

Rafał Kowal z „Rolnik szuka żony 2.” zaapelował do fanek

Rafał Kowal

Rafał Kowal

Rafał Kowal z

Rafał Kowal z „Rolnik szuka żony 2.”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×