To będzie wielki powrót na antenę! Gwiazda TVN w jury programu Polsatu! Zobaczcie jak się zmienił

Rafał Kamiński Roofi

Rafał Kamiński Roofi

Rafał Kamiński w jury World of Dance

Polsat rozpieszcza fanów tańca i postanowił, że po sukcesie Tańca z Gwiazdami przyda im się jeszcze jeden program. World of Dance puszczane będzie naprzemiennie z Dancing with the stars, a pierwszy sezon hitowego formatu, wprost od Jennifer Lopez, zobaczymy już tej jesieni. Na razie wciąż nie znamy zbyt wielu szczegółów, ale na Instagramie Tańca z Gwiazdami pojawiła się właśnie informacja o kolejnym jurorze, który już wraz z jesienną ramówką zaprosi na parkiet cały kraj. Został nim Rafał Kamiński:

Rafał „Roofi” Kamiński, członek tanecznej formacji Fair Play Crew, będzie obok Michała Malitowskiego, jurorem pierwszej polskiej edycji światowego hitu „World of Dance”. „Roofi” jest specjalistą od hip-hopu i breakdance’u, a swoje umiejętności taneczne szlifował w najlepszych szkołach street dance w Los Angeles. Jest finalistą pierwszej edycji „You Can Dance”. Taneczny miks stylów stał się znakiem rozpoznawczym zarówno jego, jak i zespołu Fair Play Crew, który dziś w tanecznym świecie jest już marką.

Trzeba przyznać, że to naprawdę przystojny mężczyzna! Oprócz swojej ekspertyzy i doświadczenia wniesie więc do show niewątpliwe walory estetyczne. Fanki są zachwycone, szczególnie, że ostatni raz Roofiego mogliśmy podziwiać w pierwszej edycji programu TVN-u You Can Dance, w którym zajął drugie miejsce.

Kim jest Rafał Kamiński Roofi?

Rafał Kamiński ma 37 lat i jest zodiakalną panną. Sam określa siebie jako cichego, opanowanego i pogodnego. Taniec jest jego pasją do 16 roku życia. Występował w musicalach 12 ławek, Fame, Wichry, a największą popularność przyniósł mu udział w pierwszej edycji programu You Can Dance emitowanej w TVN w 2007 roku.

Jestem instruktorem. Poruszam się z wyjątkową lekkością jak kot. I jest to bardziej dziki kot, aniżeli kanapowiec – mówił o sobie w trakcie programu.

Czekacie na World of Dance?

Pamiętacie transseksualną Kamilę z Top Model? Od czasu programu zmieniła się niemal nie do poznania!

Była jedną z największych gwiazd „You Can Dance”! Zobaczcie jak teraz wygląda piękna uczestniczka hitu TVN!

Gwiazdor „You Can Dance” wziął ślub! Pokazał piękną żonę, zdjęcia z ceremonii i podróży poślubnej


Rafał Kamiński w jury World of Dance

Rafał Kamiński w jury World of Dance

Rafał Kamiński w jury World of Dance

Rafał Kamiński w jury World of Dance

Rafał Kamiński w jury World of Dance

Rafał Kamiński w jury World of Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×