Z OSTATNIEJ CHWILI: Mister Polski 2015 wybrany! Następca Rafała Maślaka ma 18 lat i idealne ciało

Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz

Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz został Misterem Polski 2015

Dziś odbyła się gala finałowa wyborów Mistera Polski. O tytuł najprzystojniejszego Polaka walczyło 14 kandydatów. Z ich sylwetkami wciąż możecie się zapoznać TUTAJ. Walka do ostatniej chwili była niesamowicie zacięta. Po tygodniach rywalizacji został wyłoniony następca Rafała Maślaka: jest nim Rafał Jonkisz, kandydat z numerem 7.
Niezwykle przystojny 18-latek z Rzeszowa od dziś nosi tytuł Mistera Polski i to on będzie reprezentował nas w konkursie Mister International.

Pierwszym wicemisterem został Dominik Maj, zaś 2. wicemisterem Norbert Hawryluk. Tytuł Mistera Elegancji przypadł Mateuszowi Bielowi. Znamy też faworyta internautów!

Zobacz: Mister Polski 2015: Wybraliście Mistera Internautów 2015!

Zgadzacie się z werdyktem?

Kim jest Rafał Jonkisz Mister Polski 2015?

Rafał Jonkisz ma 18 lat, 187 cm wzrostu i waży 88kg. Pochodzi z Rzeszowa i jest uczniem Rzeszowskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego na profilu akrobatycznym. Aktobatyka to jego pasja. Część z Was na pewno kojarzy go z ubiegłorocznej edycji Mam Talent, gdzie doszedł aż do ćwierćfinałów. Ma na swoim koncie również tytuł Mistera Lata 2015. Poza akrobatyką interesuje go edycja filmów video, dietetyka oraz sporty sylwetkowe. Jego ideałem kobiety jest Małgorzata Kożuchowska.

Zobaczcie galerię zdjęć nowego Mistera Polski oraz wideo z ogłoszenia werdyktu:

@rafal_jonkisz GRATULACJE ? #misterpolski #misterpolski2015

Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Misterem internetu zostaje Dominik Maj z numerem 3! @majdominik #misterpolski2015 brawo! Film zamieszczony przez użytkownika JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×