Tego o Rafale Jonkiszu nie wiedzieliście! Mister Polski opowiedział szczerze o kobietach i pieniądzach

Rafał Jonkisz prywatnie

Rafał Jonkisz prywatnie

Rafał Jonkisz o kobietach i pieniądzach

Rafał Jonkisz to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych, młodych mężczyzn w Polsce. Jego życie przewróciło się o 180 stopni, kiedy został Misterem Polski 2015. Od tamtej pory wciąż bierze udział w sesjach zdjęciowych, pojawia się także na branżowych imprezach, a ostatnio mogliśmy podziwiać jego umiejętności taneczne w programie Taniec z gwiazdami.

Zobacz: Rafał Jonkisz pochwalił się swoją metamorfozą. W trakcie udziału w Tańcu z Gwiazdami schudł aż kilkanaście kilogramów! 

Tymczasem Rafał postanowił zdradzić nieco szczegółów z życia prywatnego. Opowiedział o tym w wywiadzie dla Twojego Imperium.

Jako dziecko chciałem zostać znanym sportowcem. Podziwiam Roberta Lewandowskiego za skromność i pracowitość. Moje życie odmienił tytuł Mistera Polski, a sam zakochałem się w tańcu. Mam bzika na jego punkcie

Nie zabrakło też pytań o pieniądze i kobiety.

Prawdziwa kobieta powinna znać swoją wartość i mieć klasę. Lubię kobiety dojrzałe, które wiedzą, czego chcą od życia. Jeśli chodzi o pieniądze, to najwięcej wydaję na jedzenie, bo lubię stołować się na mieście. Generalnie pieniądze szanuję. Nie są dla mnie jednak priorytetem. Jestem zwykłym chłopakiem – wyznał

Z takim podejściem jesteśmy pewni, że Rafał Jonkisz zrobi wielką karierę.

Zobacz: Tylko u nas! Wiemy, jak Rafał Jonkisz poradził sobie na egzaminie maturalnym. Co sprawiło mu największą trudność?

Rafał Jonkisz jest tegorocznym maturzystą

Rafał Jonkisz prywatnie

Rafał Jonkisz o kobietach i pieniądzach

Rafał Jonkisz o kobietach i pieniądzach


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×