Rafał Jonkisz zapuścił włosy, a fani nie ukrywają rozczarowania. Mister Polski skrytykowany za swoją metamorfozę

Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz zmienił fryzurę. W nowych włosach zupełnie nie przypomina siebie sprzed roku. Jak teraz wygląda? Przedstawiamy jego najnowsze zdjęcia.

Rafał Jonkisz to jeden z największych przystojniaków w Polsce. W 2015 roku otrzymał tytuł Mistera Polski, co otworzyło przed nim furtkę do dalszej kariery. Rok później reprezentował nasz kraj na gali Mister World 2016. Udało mu się w nim dojść do pierwszej dziesiątki. Jury bardzo go doceniło, wręczając mu wyróżnienie w kategorii Talent za umiejętności akrobatyczne. Przystojniak brylował potem w wielu programach telewizyjnych, w tym w Tańcu z Gwiazdami, Agencie Gwiazdy oraz Dance Dance Dance.

Przystojniak dotychczas raczej nie eksperymentował ze stylem. Pokazywał się głównie w dość typowej męskiej fryzurze. Jego cechą charakterystyczną była grzywka, dłuższa góra i krótsze boki. Model postanowił nieco zaszaleć z wizerunkiem.

Rafał Jonkisz ma nową fryzurę. Jak wygląda?

Rafał w ciągu ostatnich miesięcy mocno zapuścił włosy. Teraz pokazał kilka fotek, na których widać go w nowej fryzurze. Teraz włosy sięgają mu do ucha i lekko opadają na brew.

W opisie fotki zapytał fanów:

Dziś vs rok temu. Długie czy krótkie?

Reakcje internautów są mocno podzielone. Niektórzy uważają, że teraz jest lepiej, jeszcze inni, że jest wręcz odwrotnie, a pozostali przekonują, że zawsze wygląda on dobrze, niezależnie od tego, jaką ma fryzurę. To tylko niektóre dodane przez nich komentarze:

  • Zdecydowanie krótkie.

  • Dobrze jest i tak i tak.

  • Na obu świetnie. Jednak Lepiej na aktualnych fotkach.

  • Krótkie na pewno.

  • W krótkich włosach chyba lepiej wyglądasz.

  • Zdecydowanie krótkie przynajmniej na tych zdjęciach w nich wyglądasz lepiej.

  • Krótkie. Teraz trochę jak z boysbandu.

  • Na tapecie w telefonie mam w krótkich.

  • Przystojnemu w każdej ładnie.

  • Rafi osobiście wolę Cię w krótszych.

A wy jak uważacie? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w sekcji komentarzy. My niestety nie możemy się zdecydować, przez co przychylamy się do opcji, która głosi, że przystojnemu jest dobrze w każdej fryzurze! Więcej fotek Rafała zobaczycie w galerii.


Rafał Jonkisz w nowej fryzurze

Rafał Jonkisz w nowej fryzurze

Rafał Jonkisz w nowej fryzurze

Rafał Jonkisz w nowej fryzurze

Rafał Jonkisz w nowej fryzurze

Rafał Jonkisz w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×