Bracia Jonkisz wspominają zmarłego ojca. Padły słowa, które wzruszą wielu widzów „Dance Dance Dance” [WIDEO]

Rafał i Krzysiek Jonkisz wspominają zmarłego ojca

Rafał i Krzysiek Jonkisz wspominają zmarłego ojca

Dance Dance Dance: Rafał i Krzysiek Jonkisz w niezwykle wzruszających słowach wspominają nieżyjącego tatę. Bracia stracili go 10 lat temu.

Ze względu na pandemię koronawirusa, TVP podjęło decyzję o przerwaniu drugiej edycji Dance Dance Dance. Show wróci na antenę, gdy sytuacja ze śmiertelnym wirusem z Wuhan zostanie opanowana. Przed długą przerwą zobaczymy jeszcze jeden odcinek, w którego trakcie nie zabraknie wzruszających momentów.

Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem o zmarłym ojcu

W trakcie nagrań do emitowanej obecnie drugiej edycji Dance Dance Dance bracia Jonkisz odwiedzili rodzinny dom w Rzeszowie. Podczas przeglądania pamiątkowych zdjęć Rafał i Krzysiek opowiedzieli o swoim tacie.

To tata zaszczepił we mnie miłość do sportu i bardzo mnie w tym wspierał – opowiedział Rafał Jonkisz, który już jako nastolatek, wspólnie z kolegami z blokowiska, zaczął trenować parkour i akrobatykę.

Ich ukochany tata niespodziewanie odszedł, kiedy Rafał miał 13 lat, a Krzysiek 11.

Pewnego dnia po prostu się nie obudził. Zmarł podczas snu… – wyznała poruszona mama braci Jonkisz.

Odejście taty było dezorientującym ciosem… – zwierzył się Rafał.

Zapomnienia od rodzinnej tragedii Rafał zaczął szukać w pasji.

Po śmierci taty zacząłem iść w sport w stu procentach. To było ucieczką od rzeczywistości. Sport dawał nam wiarę, że można robić fajne rzeczy, czerpać satysfakcję z tego, co się robi. Jak się osiągało jakieś sukcesy i medale, człowiek widział sens w robieniu czegokolwiek innego niż urwisowaniu dalszemu czy staniu w miejscu – tłumaczył Rafał.

Od odejścia taty Rafała i Krzyśka minęło prawie 10 lat. Do dziś bracia nie mogą pogodzić się ze stratą. Wierzą jednak, że tata cały czas nad nimi czuwa.

Tańcząc na treningach, odczuwamy obecność taty. Mamy poczucie, że na nas patrzy. Szkoda, że go z nami nie ma ale jeśli jest na górze to na pewno jest ucieszony, że dobrze nam idzie – wyznał Krzysiek Jonkisz.

Braci Jonkisz będziemy mogli zobaczyć w kolejnym odcinku Dance Dance Dance w sobotę 18.04.2020 roku. Tym razem uczestnicy zatańczą solowe choreografie do światowych przebojów. Rafał Jonkisz wcieli się w Marky Marka z klipu Good Vibrations. Anna Karczmarczyk zatańczy do utworu Lady Gagi Applause. Mateusz Janusz z duetu Fit Lovers zmierzy się z choreografią z teledysku Justina Timberlake’a Rock Your Body, a Rafał Mroczek zaprezentuje układ z elementami stepu z utworu Freda Astaire Puttin' on the Ritz.

Emisja w TVP2, o godzinie 20.30.

Rafał Jonkisz – tatuaż na piersi. Hołd dla zmarłego ojca

Po śmierci ojca Rafał Jonkisz wytatuował sobie hasło: Hasta la Muerte para Sempre, czyli Aż do śmierci, na zawsze. Ma ono dla Mistera Polski 2015 szczególne znaczenie.


Rafał Jonkisz z bratem – wiosenna ramówka TVP 2020

Rafał Jonkisz z bratem – wiosenna ramówka TVP 2020

Rafał i Krzysztof Jonkisz - Dance Dance Dance 2

Rafał i Krzysztof Jonkisz - Dance Dance Dance 2

Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz - Dance, dance, dance 2

Rafał Jonkisz, Krzysztof Jonkisz - Dance, dance, dance 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×