Szukaj

Gwiazdy „Love Island” rozstały się. Wystosowały oświadczenie. Dlaczego im nie wyszło?

Love Island 2 - rozstanie

Love Island 2 - rozstanie

Finaliści drugiej edycji Love Island. Wyspa miłości już nie są parą. W social mediach pojawiło się oświadczenie. Dlaczego się rozstali?

Finał Love Island. Wyspa miłości 2 za nami. W piątek 9 października widzowie dowiedzieli się, kto został zwycięzcą drugiej edycji show – Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski okazali się najlepsi.

Ola Kotowska i Rafał Pietrzak, mimo że to oni byli parą od początku show i jako jedynym udało się stworzyć relację przez cały program. Byli razem także po zakończeniu programu. Wielu trzymało za nich kciuki, jednak życie pokazało, że nie dane jest być im razem. Rozstanie oznajmił na swoim profilu mężczyzna.

Ola i Rafał z Love Island. Wyspa miłości rozstali się

Widzowie Love Island byli świadkami, jak rozwija się uczucie Oli i Rafała i trzeba przyznać, że byli oni jedną z mocniejszych par w programie. Nie da się również ukryć, że fani produkcji chętnie śledzili ich życie poza programem. Para po zakończonym show kontynuowała swój związek, a na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiały się wspólne zdjęcia.

Jednak od jakiegoś czasu internauci zauważyli, że coraz mniej ich razem w social mediach. Spowodowało to, że zaczęli snuć teorie na temat tego, co się dzieje w ich relacji. Jak się okazuje, domysły okazały się słuszne i para się rozstała. Rafał oficjalnie potwierdził, że jego związek z Olą to już przeszłość.

Mężczyzna wyznał, że poróżniły ich życiowe sytuacje i inne poglądy. Nie chciał także, aby ich związek był medialny. Na nagraniu słyszymy również, że nie było jednej przyczyny rozpadu ich związku. Zaznaczył również, że nie chce zdradzać wszystkich szczegółów, bo jest to ich prywatna sprawa.

Nie jestem w związku z Olą Kotowską. Oficjalne oświadczenie statusu związku w mediach społecznościowych to nie w moim stylu. Sytuacja jednak wymaga, aby Wam to powiedzieć. Wielu z Was bacznie na obserwowało, kibicowało i oddało masę głosów. Jesteśmy Wam za to wdzięczni! Dlatego powinniście wiedzieć.

Na nagraniu dodał, że czuł, że fanom należy się takie wyznanie, zwłaszcza że wie, iż wielu trzymało kciuki za ich relację. Podkreślił też, że zawsze pozostaną ze swoimi obserwatorami.


Rafał i Ola z programu

Rafał i Ola z programu "Love Island. Wyspa miłość 2" rozstali się

Rafał i Ola z programu

Rafał i Ola z programu "Love Island. Wyspa miłość 2" rozstali się

Rafał i Ola z programu

Rafał i Ola z programu "Love Island. Wyspa miłość 2" rozstali się

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×