Szukaj

Dagmara Kaźmierska i Rafał Grabias spotkają się w sądzie. Sprawy zaszły za daleko. Jest oświadczenie gwiazd „Królowych życia”

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn, Dagmara Kaźmierska

Rafał Grabias, dawna gwiazda Królowych życia zapowiada wejście na drogę sądową z Dagmarą Kaźmierską, która nie przebierając w słowach, zareagowała na jego komentarz na FB. Szykuje się kolejna wojna w show-biznesie.

Show TTV Królowe życia wylansował spore grono rozpoznawalne już przez wielu Polaków grono celebrytów. Za gwiazdę uchodzi Dagmara Kaźmierska, która swoim sposobem bycia, bezpośredniością, a także ty, że nie ukrywa ciekawej przeszłości zyskała sobie sporą już grupę fanów – jej Instagram obserwuje prawie milion internautów. Nie mniejszą sławę zyskali byli już uczestnicy – para gejów Rafał Grabias i Gabriel Seweryn.

Ponownie nie biorą już udziału w reality – nie wiadomo dokładnie, dlaczego zrezygnowali. Oświadczenia obu stron zawierają skrajnie różne informacje – oni mówią coś innego, co innego twierdzi produkcja. Jednak obaj nadal skutecznie odcinają kupony od zyskanej popularności, natomiast Kaźmierska ciągle jest uważana za największą gwiazdę show. Niedawno doszło do bezpardonowej wymiany zdań pomiędzy dawnymi kolegami z planu. Grabias i Seweryn oburzeni zachowaniem Dagmary zapowiadają pozew.

Rafał Grabias zapowiada pozew przeciwko Dagmarze Kaźmierskiej

Ostatnio na celowniku internautów znalazła się Dagmara, a w zasadzie jej relacja z producentem programu – Piotrem Wąsińskim. W sieci szeroko komentowano jej zdjęcia z mężczyzną, na których nie szczędzili sobie czułości. Fani Kaźmierskiej rozważali ich ewentualny związek i cieszyli się, że jej ulubienica jej być może szczęśliwie zakochana. Tematu nie ominął i Rafał Grabias, który skomentował:

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie „KŻ”. Może ożywi ten program – napisał.

Tego Dagmara nie mogła zostawić bez reakcji. Jej riposta był ostra, a ona nie przebierała w słowach. Pisaliśmy o tym tutaj. Już wtedy w internecie zrobiło się gorąco. Nie brakowało słów poparcia dla jej reakcji, ale też i krytyki za gwałtowność i bezkompromisowość wypowiedzi.

Pudelek donosi, że panowie postanowili zareagować na atak ze strony Kaźmierskiej. Nie wydaje się, żeby topór wojenny został szybko zakopany.

Nie ma naszego przyzwolenie na takie zachowanie! Wyzwiska, wulgaryzmy, a na koniec zastraszanie!!! Mecenasi pracują nad pozwem. Będzie z grubej rury – zapewnił w rozmowie z portalem.

Jak widać, szykuje się prawdziwa wojna. To świetny materiał na kolejne reality show, nie sądzicie?


Rafał Grabias kpi z Dagmary Kaźmierskiej

Rafał Grabias kpi z Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×