Na twarzy Rafała Grabiasa zaszły znaczne zmiany! Już na pierwszy rzut oka widać, że majstrował przy twarzy. Teraz wygląda lepiej?

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias odwiedził ostatnio salon medycyny estetycznej, a wizytę zrelacjonował na swoim Instagramie. Gwiazdor zdecydował się na pewne poprawki w swoim wyglądzie.

Rafał Grabias to polski model i influencer, który zdobył sympatię widzów udziałem w show stacji TTV Królowe życia. Program przedstawia życie codzienne bogatych ludzi, w którym nie brakuje zabawnych sytuacji, dostarczając oglądającym dużą dawkę dobrego humoru. Produkcja wykreowała wiele postaci telewizyjnych, które z czasem stały się prawdziwymi celebrytami. Wśród nich znaleźli się między innymi Laluna Unique, Dagmara Kaźmierska z synem Conanem, Gabriel Seweryn czy Sylwia Peretti. Również Rafał Grabias zdobył ogromną popularność, błyskawicznie wkraczając do polskiego show-biznesu.

Celebryta pojawiał się w odcinkach z Gabrielem Sewerynem. Panowie, którzy prywatnie byli parą, pokazywali swoją pracę w należącym do Gabriela zakładzie produkującym futra. Zakochani wystąpili łącznie w ośmiu sezonów Królowych życia.

W 2017 roku mężczyźni poinformowali o pierwszym poważnym kryzysie w ich związku, który niestety zakończył się rozstaniem. Ku radości fanów problemy udało się zażegnać i w 2018 roku Rafał oświadczył się partnerowi podczas urlopu na Majorce, a wydarzenie zostało nagrane i wyemitowane w programie. W maju 2020 roku Grabias i Seweryn poinformowali w social mediach, że wzięli ślub i zapowiadali huczne wesele. Pod koniec tego samego roku okazało się jednak, że ostatnie dwa lata ich związku były jedynie kreacją na potrzeby mediów.

W styczniu 2021 roku Rafał Grabias zaskoczył swoich fanów fotografią sugerującą, że po rozstaniu z Gabrielem Sewerynem związał się z kobietą. Ukochaną Grabiasa jest Agata Gal, widywana już wcześniej w towarzystwie pary gejów. Związek pary nie przetrwał jednak próby czasu, a w tym roku media obiegła informacja o nowej relacji celebryty, który na razie nie chce ujawnić tożsamości swojego partnera.

Rafał Grabias powiększył usta

Rafał Grabias jest aktywny w mediach społecznościowych, a jego konto na Instagramie obserwuje już ponad 184 tysiące osób. Influencer chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, regularnie publikując zdjęcia i filmiki. Na jednym z ostatnich nagrań możemy zobaczyć relację z jego wizyty w salonie medycyny estetycznej.

Mężczyzna głośno zastanawiał się, co by tu sobie poprawić, wstawiając nawet ankietę dla widzów z prośbą o pomoc w podjęciu decyzji:

Chyba zrobię sobie wielkie usta – podpisał jedno z nagrań.

Wszystko wskazuje na to, że bohater Królowych życia faktycznie zdecydował się nieco poprawić kształt swoich warg, fundując sobie zabieg powiększania ust. Efektami wizyty w salonie piękności pochwalił się, publikując selfie. Zobaczcie, jak teraz wygląda.


Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias - Festiwal LGBT Film

Rafał Grabias - Festiwal LGBT Film

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×