Rafał Grabias nie pojawił się na Paradzie Równości w Warszawie. Ubrany w sukienkę dał wyraz swojej solidarności z LGBT

Rafał Grabias

Rafał Grabias

Rafał Grabias nie pojawił się w Warszawie na Paradzie Równości. Ten ważny dla środowisk LGBT uhonorował w inny sposób.

Rafał Grabias popularność zyskał dzięki udziałowi w show Królowe życia. Obok Dagmary Kaźmierskiej był jednym z najpopularniejszych uczestników programu. Przez kilka kolejnych sezonów pokazywał się na ekranie u boku partnera — Gabriela Seweryna. Niestety ich związek nie przetrwał. Było to sporym szokiem dla fanów, ponieważ na pozór tworzyli udaną relację i wydawało się, że idealnie do siebie pasują.

Gabriel z czasem zdobył się na więcej szczerości i przyznał, że wszystko między nimi było wyreżyserowane. Nie łączyło ich nic głębszego, a każdy z nich po prostu przyjął propozycję wystąpienia w popularnym show. Po tym jak odeszli z programu, zaczęli układać sobie życie na nowo. Rafał skupił się na tym, aby pozostać w show-biznesie i rozwija swoje social media. Układa sobie także życie prywatne u boku nowego partnera. Nie chce jednak opowiadać o swoim partnerze, a w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawił, że nie będzie chwalił się ukochanym publicznie.

Rafał Grabias nie przybył na Paradę Równości. Ubrany w sukienkę uczcił dzień

Parada Równości jest wydarzeniem, które każdego roku odbywa się w Warszawie. Ideą jest szerzenie równości i tolerancji, a przede wszystkim okazanie wsparcia dla środowiska LGBT. Uczestnicy w sobotę o godzinie 14.00 wyruszyli na ulice stolicy pod hasłem Warsaw & Kyiv Pride Marching For Peace 2022. Tym samym okazali także solidarność z walczącą Ukrainą.

W tm roku na paradzie nie pojawił się chyba jeden z najsłynniejszych gejów w naszym kraju, Rafał Grabias. W inny sposób okazał swoje wsparcie. Opublikował zdjęcie w sukience i napisał:

Dzień dobry. Paradę Równości obchodzimy nawet na wsi !!!🏳️‍🌈 I teraz się zacznie …. Miłego wieczoru … #gay #paradarownosci #warszaw #ciotkanadziałce # – napisał celebryta.

Pod postem celebryty nagromadziło się komentarzy:

  • Ładnemu we wszystkim ładnie, pozdrawiam Cię z Twoich rodzinnych stron, tak trzymać.
  • Ale czadowa kiecka. pozdrawiam.
  • Super sukienka i jak leży super.
  • Bardzo ładnie Panu w tej sukience i w kolorze sukienki.

Na Instastory Rafał pokazał także, że właśnie oczekuje na wybudowanie basenu na jego działce. Jednak brak cierpliwości poskutkowała tym, że ochłody poszukał w tęczowym dmuchanym baseniku.


Rafał Grabias w sukience

Rafał Grabias w sukience

Rafał Grabias czeka na basen
289779957_1222897858481120_3823384462932760940_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×