Szukaj

Dramat Rafała Brzozowskiego – tuż przed finałem „The Voice Senior” dowiedział się o chorobie. W jakim jest stanie?

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski nie pojawił się na finale The Voice Senior 2. Jeden z tabloidów donosi, że przyczyną były problemy zdrowotne. Co mu dolega? 

The Voice Senior 2 przez kilka ostatnich tygodni towarzyszył widzom. Na antenie nie brakowało pięknych melodii, a także momentów wzruszeń. W sobotę odbył się finałowy odcinek, który wygrała Barbara Parzęczewska. W decydującym starciu zaśpiewała przebój Black Velvet z repertuaru Alannah Myles i okazała się bezkonkurencyjna

Gdy zwyciężczyni programu odbierała nagrodę, zadedykowała ją zmarłemu mężowi, Ireneuszowi. Mężczyzna zachęcił ją do wzięcia udziału w programie, a także towarzyszył podczas castingu. Nie doczekał się jednak emisji pierwszego odcinka – zmarł kilka miesięcy przed emisją finału:

To zwycięstwo jest dla Mojego Rybki. Dziękuję bardzo Andrzejowi, że dał mi taką szansę. Dziękuje bardzo słuchaczom i widzom, którzy na mnie głosowali. Cóż więcej mogę powiedzieć – jestem szczęśliwa i na pewno będę dalej śpiewać, bo bez śpiewu nie żyję – komentowała Barbara po otrzymaniu nagrody.

The Voice Senior 2: Rafał Brzozowski nie pojawił się w finale

Wielkim nieobecnym sobotniego finału był Rafał Brzozowski, który przez wszystkie stawiał się obok Marty Manowskiej. Chociaż podczas fragmentów nagrywanych wcześniej pojawiał się na antenie, zabrakło go w momentach emitowanych na żywo. Jak donosi Fakt, decyzja gwiazdora była zaskoczeniem dla jego partnerki z ekranu. Na szczęście poradziła sobie z powierzonymi zadaniami:

Miała mało czasu, na nauczenie się kwestii Rafała, ale na szczęście poradziła sobie świetnie – donosiła osoba pracująca przy produkcji show.

Co się więc stało? Sam zainteresowany w tej sprawie postanowił zabrać głos. W rozmowie z tabloidem powiedział, że miał kontakt z osobą chorą na koronawirusa. Rafał Brzozowski udał się na kwarantannę, na której będzie do momentu, aż otrzyma wyniki testu na COVID-19:

Miałem kontakt z osobą chorą (zakażoną koronawirusem – red) i zawrócili mnie ze względów bezpieczeństwa. Będę musiał siedzieć w izolacji aż przyjdą wyniki testów.

Trzymamy kciuki, żeby okazały się one negatywne.


Rafał Brzozowski, Małgorzata Tomaszewska -Świąteczny koncert życzeń TVP

Rafał Brzozowski, Małgorzata Tomaszewska -Świąteczny koncert życzeń TVP

Rafał Brzozowski -  Koncert

Rafał Brzozowski - Koncert "Uwierz w Mikołaja"

Rafał Brzozowski – prowadzący Eurowizję Junior 2020

Rafał Brzozowski – prowadzący Eurowizję Junior 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×